Skocz do zawartości

Ponośnik pod główkę ramy


sebularasa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Forumowiczów.

 

Czy ktoś uprzejmy posiada podnośnik pod główkę ramy (do plastika) i byłby skłonny go pożyczyć (Warszawa+Okolice) na kilka dni? :lalag: Muszę zdemontować lagi do lekkiego wyprostowania. Warsztat już jest umówiony. Podjadę i odwiozę osobiście.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawiasz kołki drewniane pod kolektor wydechowy jak najbliżej przodu, moto stoi na bocznej nóżce. Sam tak robię, wystarczy tylko 2-ga osoba do podstawienia lub podniesienia moto na nóżce.

 

Oczywiście nie za bardzo podniesione wystarczy tak że koło lekko się obraca.

Sam podnośnik pod główkę ramy nie wystarczy, potrzebny jest jeszcze tylni.

 

Mogę podać namiar na firmę gdzie prostują zawieszenia i półki oraz tarcze hamulcowe.

http://www.motorakowski.pl/ okolice W-wy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawiasz kołki drewniane pod kolektor wydechowy jak najbliżej przodu, moto stoi na bocznej nóżce. Sam tak robię, wystarczy tylko 2-ga osoba do podstawienia lub podniesienia moto na nóżce.

 

Oczywiście nie za bardzo podniesione wystarczy tak że koło lekko się obraca.

Sam podnośnik pod główkę ramy nie wystarczy, potrzebny jest jeszcze tylni.

 

Mogę podać namiar na firmę gdzie prostują zawieszenia i półki oraz tarcze hamulcowe.

http://www.motorakowski.pl/ okolice W-wy.

Spoko poradze sobie. Tak tylko sprawdzałem :notworthy:. Akurat mam podnosnik na tył, korpus podniose mocnym łomem i cegłami :icon_evil: Dzieki za chęci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...