Skocz do zawartości

Akcja na rzecz wychowanek MOW w Łodzi.


YARECK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie częśc z Was kojarzy mnie z wcześniejszymi akcjami na rzecz dzieci z Domu Dziecka w Łodzi - jeszcze raz dziękuję za okazaną wtedy pomoc. :clap: :banghead: :clap:

 

Od wrzesnia pracuję w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym nr 3 w Łodzi (jest to ośrodek dla dziewcząt przy ul.Drewnowskiej), a że wszystkie tego typu placówki mają potrzeby, chyba nie muszę o tym przekonywać.

 

Moja prośba jest natury dwojakiej:

1. Chcielibyśmy (tzn. ja i jeszcze dwóch wych. z mojej grupy) wyjechać z grupą na wycieczkę integracyjną gdzieś w Polskę na conajmniej 3 dni, ale na to potrzebna jest kasa oczywicie.

Czy mógłbym liczyć na Waszą, Waszych znajomych chociaż drobną pomoc?

Mogłbym podać nr podkonta specjalnego MOW, na które możnaby wpłacać jakąś kaskę z zaznaczeniem: "Dla grupy III".

 

Nie znam dokładnie przepisów ale chyba jakąś darowiznę można odliczyć od podatku. Piszę "jakąś" bo to nie chodzi o darowiznę "1%" - MOW-y nie są instytucjami użytku publicznego.

Firma natomiast jak nie może przekazać pieniędzy to może nam coś zafundować (bilety na podróż, noclegi itp itd) i wtedy ów koszt wlicza w koszty firmy.

 

2.Podjąłem się organizacji Dnia Dziecka w MOW w przyszłym roku. Chciałbym zrobić w związku z tym jakiś najazd :buttrock: :biggrin: :crossy: braci motocyklowej na MOW i wspólną (może) przejażdżkę po mieście, wspólne spędzenie czasu. Tu liczę na Waszą lub Waszych znajomych obecność. Oczywiście liczę się z tym, że ktoś nie zrobi 300 czy 400 km w jedną stronę, żeby wpaść na dzien dziecka do Łodzi, ale może ci, co mają bliżej, albo namówicie znajomych z okolic Łodzi... sami pewnie wiecie o co chodzi.

 

Gdyby ktoś chciał i mógł nas wspomóc podaję nr konta. Nie robię tego przez konto własna tak jak ostatnio bo "życzliwych" nie brakuje, a nie chcę być posądzony, że może zarabiam na tym.

 

Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 3 im. Marii Grzegorzewskiej

91-008 Łódź

ul. Drewnowska 151

 

34 1560 0013 2028 0050 0366 0003

 

Koniecznie z dopiskiem: "DAROWIZNA- WYCIECZKA GR. III"

Jak nie będzie żadnego dopisku (zwłaszcza słowa "darowizna") to urzędasy położą na tym łapę i każą np. zapłacić z tych pieniędzy za energię, wodę i inne takie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie częśc z Was kojarzy mnie z wcześniejszymi akcjami na rzecz dzieci z Domu Dziecka w Łodzi -

oczywiście, że kojarzą, nawet Ci, którym dojechać się wtedy nie udało (ja np. :-)

 

2.Podjąłem się organizacji Dnia Dziecka w MOW w przyszłym roku. Chciałbym zrobić w związku z tym jakiś najazd :crossy: :crossy: :crossy: braci motocyklowej na MOW i wspólną (może) przejażdżkę po mieście, wspólne spędzenie czasu. Tu liczę na Waszą lub Waszych znajomych obecność. Oczywiście liczę się z tym, że ktoś nie zrobi 300 czy 400 km w jedną stronę, żeby wpaść na dzien dziecka do Łodzi, ale może ci, co mają bliżej, albo namówicie znajomych z okolic Łodzi... sami pewnie wiecie o co chodzi.

 

Warszafka jest w zasięgu, więc w tym (przyszłym) roku, o ile nic się nie wydarzy, jest spora szansa. Maszyna bardziej turystyczna, paru kumpli więcej, o ile więc przypomnisz się odpowiednio wcześniej (a o ile dobrze pamiętam organizacyjnie akcja z domem dziecka wypadła perfekt), jakaś grupa od nas pewnie wpadnie.

Ja.

PS

Co do kasy nie obiecuję, ale może jakies wolne środki, w wolnej chwili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszafka

 

A gdzie to? Bo nawet maps.google nie znajduje :crossy:

Ehhh nigdy się to chyba nie zmieni...

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, nie miałem zamiaru urazić uczuć żadnego z Was. Tym bardziej, że z tym miastem jestem związany na stałe. Wynika to ni mniej ni więcej z dość luźnego podejścia do oficjalnego nazewnictwa. I nie jest to chyba nic nadzwyczajnego - PKiN to popularnie Pekin, mam kolegę, który twierdzi, że urodził się i mieszka w B(rz)ydgoszczy, takie przykłady można mnozyć i nikt nikogo nie obraża. Panowie, proponuję nieco więcej dystansu. Nikogo nie chciałem i nie chcę w ten sposób urazić. Raz jeszcze przepraszam.

Ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oczywiście dam znać z wyprzedzeniem. I z góry dzięki za chęci.

 

http://www.zumi.pl/namapie.html?&loc=%A3%F...&type=1&scale=2

 

Jestem zainteresowana. Poproszę o przypomnienie we własciwym czasie...Hm..Chociaż nastawię sobie przypominajkę :biggrin: jakby co, walić jak w dym na PW lub gg:454752, hm....Chyba jest podane w profilu. Na gg często bywam :P

 

Pozdróweczka, pszczolisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yareck, jak zawsze w takich sprawach mozesz na mnie liczyc.

 

 

proponuje odezwac sie z ta akcja, chociazby linkiem do tego tematu na forum lodzi, tzn na tym forum w dziale lodz,tam wiecej osob patrzy, a predzej zacheci sie osoba z lodzi by pomoc "swoim" niz komus z Warszaffki ( :cool: ) lub z Krakowa czy coś...

 

 

 

co do kasy z mojej strony, to nic nie obiecuje, ale postaram sie gdy tylko wyjde na prosto. a i do tego troche mi brakuje.

ale jesli tylko moglbym jakos pomoc swoja osoba, to podejme sie wszystkiego czego bede w stanie sie podjac... :banghead:

 

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magneto. Link w łódzkim dziale zamieszczę jak już będzie bliżej imprezki.

Niebawem zacznę jeździć tu i tam w celu zbierania gadżetów motocyklowych i motoryzacyjnych i może nie tylko w celu zrobienia już w sam dzień dziecka aukcji i uzbierane w ten sposób pieniążki przeznaczymy na MOW lub stowarzyszenie działające na rzecz MOW.

Muszę obgadać z członkami stowarzyszenia owego czy nie da rady założyć konta na allegro i tam umieszczałbym gadżety; wtedy byłby bardziej płynny dopływ gotówki. Ale o tym jeszcze będę pisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Tak jak pisałem wcześniej, podaję nr konta Stowarzyszenia, które zostało utworzone z myślą o wspieraniu finansowym wszelkich działań na rzecz dziewczyn z MOW nr 3 w Łodzi.

 

Stowarzyszenie Pomocy Młodzieży Noedostosowanej Społecznie "DLA PRZYSZŁOŚCI"

05 1050 1461 1000 0022 3111 0319

 

Tutaj wpłacone pieniądze nie przepadną i żaden urzędas już na nich łapska nie położy i nie zdecyduje, że trzeba np. z tych pieniędzy zapłacić za energię czy inne takie, tylko dlatego, że w tytule nie jest napisane jasno i wyraźnie jakie jest przeznaczenie pieniędzy.

 

Pieniądze z konta Stowarzyszenia głównie wspierają budżet feryjny, wakacyjny i pozwalają kupić np. sprzęt sportowy.

 

Niebawem uruchomię akcję na allegro gdzie będzie można zakupić trochę gadżetów, drobiazgów, pamiątek (często robionych przez dziewczyny), a kaska z aukcji też zasili konto Stowarzyszenia.

Edytowane przez YARECK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jest plan na "Dzień Dziecka w MOW nr 3 w Łodzi.

Plan jest aby imprezę zrobić w niedzielę bo więcej ludzi może mieć w ów dzień trochę wolnego.

Planowana jest też krótka rundka z częścią dziewczyn po okolicy w asyście policji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...