Skocz do zawartości

BMW R1200GS Adv


Rekomendowane odpowiedzi

W 100% masz rację z systemem CAN. Nie boję się jednak tego bo po pierwsze nie wybieram się póki co w tereny gdzie jest zupełna dzicz i 0 cywilizacji, a po drugie dokładnie jak piszesz, jeżeli ktoś chce się wybierać w odludne miejsca to kupuje dla świętego spokoju inny motocykl.

Ja czekam na mój jeszcze 2 tygodnie i już spać nie mogę po nocach, dlaczego człowiek zawsze musi na wszystko co przyjemne czekać??

P

 

 

Nie ma lekko ale jak sie wyczekasz to zobaczysz ta frajde :)

Moja krówka spisuje sie jak do tej pory wspaniale,robie tylko obowiązkowe serwisy i nic więcej :D

 

Do zobaczenia na endurostradach bo autostrady dla GS-a sa niepotrzebne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma lekko ale jak sie wyczekasz to zobaczysz ta frajde :icon_twisted:

Moja krówka spisuje sie jak do tej pory wspaniale,robie tylko obowiązkowe serwisy i nic więcej :biggrin:

 

Do zobaczenia na endurostradach bo autostrady dla GS-a sa niepotrzebne :bigrazz:

 

No to od wczoraj już nie czekam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, ehhh coś w tym motocyklu jest że nie chce się z niego zsiadać!! Gdyby jeszcze można było pojechać na kilka dni gdzieśprzed siebie .....

 

Ja swojego ściągałem z niemcowni osobiście,grypa mnie rozłożyła 2 dni wcześniej 38st. .w momencie jak wsiadłem na swego wielbłąda mineło wszystko . Żona do tej pory się śmieje że to najdroższe lekarstwo wymyślone przez niemców :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rambo, jakąś krucjatę prowadzisz..? uraz z dzieciństwa? może jakaś kulawa zazdrość? :buttrock: drugi wątek o bmw, w którym wsadzasz takie obrazki

zacytuj lepiej gościa z forum śm, który na każdy taki przypadek podjął się dostarczyć opis bezawaryjnie przejechanej wyprawy (na bmw) po przynajmniej sporym kawałku naszego globu. i wywiązuje się z przyjętego pojedynku :banghead:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno jest pewne ,ze nie ma motocykli bezawaryjnych bez wyjatku , zawsze znajdzie sie ktorys ktory ma awarie i bez znaczenia jest tu marka, denerwujacy jest tylko brak tolerancji do innych marek a zwlaszcza do ich wlascicieli ...inna sparawa jest tez ,ze jesli ktos wyrzuca ponadz 60000pln za nowe ADV to tez oczekuje ,ze ono mu troche posluzy i odwdzieczy sie bezawaryjnoscia , ale przeciez trzeba byc swiadomym ze nikt nie jest w stanie nam tego zagwarantowac za zadne pieniadze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Moje R12 ADV dobrze się odwdzięcza,w tym sezonie nawinięte 43 tyś km bez najmniejsze awarii.

Nie ma jednak sprzętów idealnych i nie ma znaczenia czy są to sprzęty za 20 tyś czy za 80 tyś,to kwestia trafienia na egzemplarz :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje R12 ADV dobrze się odwdzięcza,w tym sezonie nawinięte 43 tyś km bez najmniejsze awarii.

Nie ma jednak sprzętów idealnych i nie ma znaczenia czy są to sprzęty za 20 tyś czy za 80 tyś,to kwestia trafienia na egzemplarz :banghead:

 

Witam, dokładnie jak piszesz, ale obok szczęścia ważne i kto wie czy nie ważniejsze jest umiejętne traktowanie i obsługa motocykla. Ja na swoim poprzednim przekulałem kilkanaście tysięcy w 2008r i również nic złego się nie zdarzyło, dlatego między innymi zdecydowałem się pozostać przy marce i modelu.

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ,ze "umiejetne poslugiwanie sie motocyklem i obsluga" to podstawa i o tym nie ma co mowic ,awarie jednak moga sie zdarzyc i raczej bardziej sklonny jestem uwazac ,ze faktycznie trafienie na wlasciwy egzemplarz ma chyba najwieksze znaczenie , dla przykladu mialem Rockstera w ktorym po 10000km zaczela sie "pocic" przekladnia glowna , a w Gs ktory mam obecnie mam juz prawie 40000 i przekladnia jest sucha ,a serwisuje i uzytkuje motocykle tak samo, a moze nawet Gs ma ciezsze zycie ,wiec cos w tym musi byc , ale generalnie BMW produkuje calkiem dobre motocykle i jakosc jest dobrym poziomie ,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...