Skocz do zawartości

moje moto jest sexy !


Gineczka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Piękne motocykle macie wszyscy ale mój Vulkan jes najbardziej sexy :wink:

W obecnym nr. Playboya jest jego fotka oraz moja "historia" egzaminu na A -list miesiąca( str 172)

ps. Marcin Meller pewnie liczył ,że Go przewiozę :P ...a tu nici :biggrin:

pzdr :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu Hondzia powinna być poskładana zussamen do kupy, bo generalnie odpalona już była i sobie nawet nieźle śpiewała :D

 

Swoją drogą, w opisie masz VN800 a na naszym ślubie byłaś Shadow'ką 500- co jest grane?

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu Hondzia powinna być poskładana zussamen do kupy, bo generalnie odpalona już była i sobie nawet nieźle śpiewała :D

 

Swoją drogą, w opisie masz VN800 a na naszym ślubie byłaś Shadow'ką 500- co jest grane?

 

 

No więc widzimy się na rajdzie!!!

 

Pamiętasz jak kiedyś umawialiśmy się na jazdę (na forum) i Ja powiedziałam ,że Cię zaskoczę !!!

Moja Hondzia miała być tą niespodzianką :) ale nasza jazda nie doszła do skutku :(

i zdziwiło Cię dopiero na ślubie ... :notworthy:

 

PS. Przesyłka z Playboya jest do odbioru :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak to jest w końcu??? Jeździsz Kawą, czy Hondą? :P

ps.pochwal się w końcu co dostałaś od redakcji :D

 

 

Zazwyczaj ...hondą :P

 

A przesyłka jest na poczcie ...jeszcze nie odebrałam :flesje: (ale miał być album i płyta)

 

ps. co z rajdem "zgniłej pyry"...jedziesz?

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałam przesyłkę za opublikowany list w Playboyu

Album "ziemia " wydawnictwa BBS Boks -przepiękne widoki naszej planety i zajefajne foty zwierząt -Bardzo mi się podoba !!!!

 

Naczelny napisał "Dla Grażyny z motorowo-Playbowymi pozdrowieniami -Marcin Meller" ha ha

Oraz płytę "Najszybsza muzyka do samochodu" (ciekawe czy na moto się sprawdzi ) :)

pzdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...