Skocz do zawartości

Motocyklowa grupa paintballowa


Aśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wszystkim za świetną zabawę, a przez tego idiotę czerwono-czarnego, wróciłem z czterema niezłymi siniakami na nodze i żebrach. Współczuje również Teosikowi za nieźle stłuczony palec, przez tego samego idiotę, ale cóż, cieszyć się trzeba, że ostrej broni u nas nie sprzedają na dowód osobisty :biggrin:

Ogólnie było super.

 

A kto nie był ten trąba :icon_twisted: :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wydaje mi się że nawet gdyby dostał dobrego gonga z kolby to i tak by nie zrozumiał że wcale nie jest '' fajny''.

 

:icon_eek:

Przecież on był bardzo fajny.... te ubranie miał takie stylowe...

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze tu rozpoznacie komu tak nakladlisie do dupy i nie tylko :icon_mrgreen:

 

http://www.goldenline.pl/forum/motocykle2/578770/

 

Niestety on nie był od "nas". Niezły z niego debil. Palec mam nieźle spuchnięty przez niego.

Zabawa była super ale tylko na początku. Później troszkę się zrobiło ciasno.

Ale moja gleba na schodach była doskonała :biggrin:

Dzięki wszystkim za zabawe

 

Pozdrawiam

Teosik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie najgorzej wypadła chyba obsługa... Po co pisać na stronce te wszystkie pierdoły skoro każdy kto tam raz przyjdzie zorientuje się, że to nie prawda :icon_biggrin:

Sędziowanie??? :banghead:

 

 

Zrobię własny poligon to się pobawimy :bigrazz:

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Aśka, szczur chory i musiałaś się nim zająć, czy budzika nie masz ? :P

Kac-morderca nie ma serca... Bardzo chciałam dotrzeć, ale niestety dopiero ok. 22 powoli zaczął odchodzić ból głowy :banghead:

 

No i jak widzę sporo mnie ominęło :( I czy dobrze rozumiem, że miejscówka spalona i nie warto tam więcej wpadać?

 

Ziggi-na wiosnę może uda się w okolicach mojej działki znaleźć kawałek lasu, gdzie nikt nie chodzi, to będzie można poszleć :icon_twisted:

 

P.S. Robimy paintball przedświąteczny? Czy już Wam się nie chce? :cool: Bo ja chętnie bym nadrobiła straty :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miejscówka spalona i nie warto tam więcej wpadać?

 

no chyba tak zle to nie bylo ...

w koncu liczy sie zabawa i spotkanie..

zreszta 1 polowa byla swietna :icon_biggrin:

 

 

Ziggi-na wiosnę może uda się w okolicach mojej działki znaleźć kawałek lasu, gdzie nikt nie chodzi, to będzie można poszleć :icon_twisted:

 

czemu dopiero na wiosne? :bigrazz:

plener, grzaniec :flesje: i zapas powietrza (sprezarke i agregat prodotworczy sie zalatwi :wink: )

 

(np.miejscowka w otwocku - http://www.psychopaintball.pl/, nad zegrzem tez jest milo, w kobylce/zielonce chlopaki tez maluja-2 miejscowki)

 

tylko jeszcze dawce sprzetu --> tez wiekszego problemu nie powinno byc

 

P.S. Robimy paintball przedświąteczny? Czy już Wam się nie chce?

 

dopiero przedswiateczny? :banghead:

mialem cicha nadzieje, ze "malowane spotkania" najrzadziej co 2 tygodnie :biggrin:

 

edit: pod koniec listopada (29-ego chyba) otwarcie nowej hali na mokotowie

Edytowane przez sowa4

sowa czyha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mialem cicha nadzieje, ze "malowane spotkania" najrzadziej co 2 tygodnie :biggrin:

 

edit: pod koniec listopada (29-ego chyba) otwarcie nowej hali na mokotowie

A coś więcej? Gdzie to dokładnie? Bo bym miała bliziutko do domu :icon_mrgreen:

 

Jeśli chodzi o częstotliwość spotkań, to ja bardzo chętnie jak najczęściej, ale póki co czekam na Matki Boskiej Pieniężnej :banghead:

 

No ale myślę, że już możemy ustalić miejsce i termin :buttrock: A możeby tak zrobić mordercze Mikolajki? Co Państwo powiecie na 6 grudnia? :icon_twisted:

 

P.S. Na dzialkę zapraszam dopiero na wiosnę, bo domek jest malutki, więc przy dobrej frekwencji część ludzi będzie musiała przekimac w namiotach. A do tego przydałaby się odpowiednia temperatura ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kac-morderca nie ma serca... Bardzo chciałam dotrzeć, ale niestety dopiero ok. 22 powoli zaczął odchodzić ból głowy :banghead:

 

No i jak widzę sporo mnie ominęło :( I czy dobrze rozumiem, że miejscówka spalona i nie warto tam więcej wpadać?

 

Ziggi-na wiosnę może uda się w okolicach mojej działki znaleźć kawałek lasu, gdzie nikt nie chodzi, to będzie można poszleć :icon_twisted:

 

Co do miejscówki to trudno powiedzieć :icon_rolleyes: Może niech się wypowiadają bardziej doświadczeni.

 

Mam do dyspozycji 5 hektarów torfowiska ze skrawkiem lasu na niewielkim wzniesieniu. Gdyby znaleźli się chętni do pomachania szpadelkiem przez parę godzin to można by zrobić fajny poligonik. Lokalizacja to 30 km od centrum warszawy w stronę gdańska. Nie wiem tylko czy to się opyla...

 

 

no chyba tak zle to nie bylo ...

w koncu liczy sie zabawa i spotkanie..

zreszta 1 polowa byla swietna :icon_biggrin:

 

Oczywiście, że było całkiem wporzo. Fakt, że zaczęło się psuć kiedy zaczęli przychodzić gracze z poza forum.

 

P.S. Na dzialkę zapraszam dopiero na wiosnę, bo domek jest malutki, więc przy dobrej frekwencji część ludzi będzie musiała przekimac w namiotach. A do tego przydałaby się odpowiednia temperatura ;)

 

Zamiast temperatury proponuję mocniejsze trunki :icon_mrgreen:

 

 

Ja niestety muszę już w tym roku odpuścić. W przyszłym bardzo chętnie nawet na śniegu. (jeśli będzie)

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psychiatryk jest ok, kiedys tylko byl tlok, bo kiedy grupa SG sie bawila, przyjechala grupka 'malarzy' - a tu juz inny kaliber, wiec razem sie nie dalo :)

nie wiem jak teraz - dawno bylem, ale jest ciekawie.

 

W ostatnia sobote gdzies kolo 18 wrocilem z pracy i bylem na zakupach niedaleko w Marcpolu - wpadlo dwoch w mundurach i maskach na twarzy - ludzie w lekkim poplochu i zdziwieniu :)

Ktos od nas? Jeden w bundeswehrze z pomaranczowa tasma a drugi w BDU...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...