Skocz do zawartości

Moja druga (NOWA) miłość


mierzynskim
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chwale się. Od niedzieli stałem się baardzo szczęśliwym posiadaczem TEJ OTO SHADOWKI. Przez rok byłem uziemiony, ale w końcu było mnie stać. I co z tego, że wracałem z Poznania (wyjazd 17.00) do Krakowa (z przerwami 02.00 w nocy) przy temperaturze ok. 9st :buttrock: Mam ją teraz u siebie i mimo, iż pogoda "psia", jestem wniebowzięty :)

 

Pozdrawiam wszystkich na dwóch kółkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwale się. Od niedzieli stałem się baardzo szczęśliwym posiadaczem TEJ OTO SHADOWKI. Przez rok byłem uziemiony, ale w końcu było mnie stać. I co z tego, że wracałem z Poznania (wyjazd 17.00) do Krakowa (z przerwami 02.00 w nocy) przy temperaturze ok. 9st :) Mam ją teraz u siebie i mimo, iż pogoda "psia", jestem wniebowzięty :D

 

Pozdrawiam wszystkich na dwóch kółkach

 

śliczna :) gratuluję :) każdy byłby wniebowzięty :)

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to ta vt z komisu w Poznaniu, ile utargowałeś i czy faktycznie tak źle traktują kupujących, jak pisali koledzy w wątku poprzednim, w którym szukałeś vt.

<p>była mz - była xj600s - była vn800 - była vl 800 - był Road King 1550 - był Fat Boy TC 96 - była Electra TC - był Night Rod - był Heritage Softail TC jest Electra i Softail Springer - malina. :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to ta. Nie utargowałem wiele. Wziąłem za 15k, a co do obsługi klienta, to nie mam zastrzeżeń. Jak narazie wszystko gra i buczy (czyt. maszyna chodzi i wygląda tak jak powinna i tak jak pisano na allegro). Obsługa bardzo w porządku więc polecam. Cena rzeczywiście nie jest niska, ale sprzęt jest tego wart. Nie wiem czy zawsze tak jest, ale jak dla mnie adammotocykle.pl dostaje 5 (z małym minusem za cenę ;) )

 

śliczna :) gratuluję ;) każdy byłby wniebowzięty :rolleyes:

 

Dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gratuluje udanego zakupu - życzę tysięcy km bez awarii

<p>była mz - była xj600s - była vn800 - była vl 800 - był Road King 1550 - był Fat Boy TC 96 - była Electra TC - był Night Rod - był Heritage Softail TC jest Electra i Softail Springer - malina. :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...