Skocz do zawartości

nastepca drag stara


fazzi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Popieram Unix'a ... Tak samo liczyłem na jakąś ofertę w stylu xv535, a tu dupa. Virago jest motocyklem zarąbiście wytrzymałym, prostym w obsłudze, a jak by do tego wtrysk doszedł.. to już totalna baja.. No, ale lepiej robić pojemności coraz większe, co by więcej paliwa żarły i coraz więcej trzeba było bulić za wache.

Jeszcze jakiś czas temu pojemności rzędu 1800 to był szok szok.. oh ah.. Teraz mało kto się AŻ TAK zachwyca.

Wszystko to idzie w jakimś dziwnym kierunku. Jedyny motocykl (z nowych modeli), który ewentualnie bym brał pod uwagę.. to Cross Bones HD .. W Polsce do dostania za ponad 60 kafli.. za oceanem o połowę mniej. No ale takie są realia naszego posranego kraju.

Reszta bajków jest prawdę powiedziawszy jak z puchy.

Wszyscy szukają jakiegoś nowego rozwiązania, jakiejś nowej rewelacyjnej linii motocykla, a wychodzi z tego jeden wielki szit. Zamiast kurcze zastanowić się nad klasyczną linią, klasycznymi rozwiązaniami, to łączą kosmologię z estetyką wizualną .. i w gruncie rzeczy wychodzi nie wiadomo co.

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się nawet podoba. Nie jest może jakiś super-rewelacyjny ale urzekła mnie jego linia.

Co do rosnącej pojemności... DS 1100 pali mniej więcej tyle samo co moja XV750 :bigrazz: Więc to nie jest do końca tak, że duża pojemność to od razu spalanie z kosmosu. Tak niestety jest, że w USA moda idzie w taką a nie inną stronę. Tam mają rozwiniętą gałąź customów, które to właśnie częstokroć zachowują linię klasycznego choppera.

:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jedyne co w tym sprzęcie ciekawego to.... kolor. Poza tym jak dla mnie zbyt ''kosmiczny'' wygląd. Moim zdaniem to nie godny następca ładnego drag stara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...