Skocz do zawartości

nasze chinczyki


motocyklista 45
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A tak sobie zażartowałem aby go wystraszyć:)) Tak swoją drogą Lefty kontrolujesz ten stan oleju w silniku?

Widzisz poziom tam w okienku? Sam jestem ciekaw,bo zmieniałem ostatnio i po wlaniu odpowiedniej ilości stan był pośrodku okienka. Jednak po rozgrzaniu silnika stan opadł poniżej okienka i aż dolałem w myśl zasady,że lepiej za dużo niż za mało,bo się przytrze:))

 

Oczywiście motocykl musi być postawiony do pionu a okienko jest po prawej stronie w dolnej części dekla. Jak nie widać,to pomajtaj motorsem i ponachylaj go pod różnymi kątami i olej powinien się pojawić w okienku. Jeżeli nie ma go przy pionie to trzeba dolać...

Edytowane przez darekdoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak sobie zażartowałem aby go wystraszyć:))

 

Z przerażenia po prostu zbladłem.

Nic mi nie ubyło od ostatniej wymiany. Zastanawiam się czy jest sens w ogóle wymieniać olej...

 

BTW: Widzę, że dostałeś 10% :clap: :lalag:

Edytowane przez Lefthandy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą Lefty kontrolujesz ten stan oleju w silniku?

Widzisz poziom tam w okienku? Sam jestem ciekaw,bo zmieniałem ostatnio i po wlaniu odpowiedniej ilości stan był pośrodku okienka. Jednak po rozgrzaniu silnika stan opadł poniżej okienka i aż dolałem w myśl zasady,że lepiej za dużo niż za mało,bo się przytrze:))

A poczekałeś trochę aż olej spłynie?

 

 

 

Zastanawiam się czy jest sens w ogóle wymieniać olej...

:icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lefthandy

Dziś sobie zrobiłem małego rundalka. Pogoda ładna, sucho i w miarę ciepło (0;-3). Rozgrzałem go i palił bardzo ładnie. Jak wyszedłem ze sklepu odpaliłem go na raz, bez ssania i dodatkowych obrzędów. Wszystko ładnie chodzi. Trochę mi tylko powietrze zeszło z przedniego koła. Ludzie trochę się na mnie dziwnie gapili...

 

Tak jakby nigdy w życiu nie widzieli prawdziwego twardziela :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz fajnie ,u mnie sniegu ze 20 cm leży i drogi białe.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Lefthandy

Wczoraj tłukłem się dwie godziny autobusem do roboty i jeszcze dorwał mnie kanar.

Dziś sloneczko, ładna pogoda, ulice czarne śmignąłem sobie motongiem na miasto załatwić to i owo.

 

Powiem wam, że już poczyniłem kilka własnych obserwacji dot. jazdy w zimie, na podstawie własnego doświadczenia.

Edytowane przez Lefthandy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie dalej śnieg leży,drogi wprawdzie czarne,ale zaspy takie ze chodników nie widać.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przez niego muszę przejechać.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W taką pogodę na motor? Brrr,dziękuję za taka przyjemność. Może na mieście i da się jakoś jezdzić,jednak u mnie w lesie piękna zimowa,bajkowa pogoda. A na ulicach "szklanka". Dzisiaj szukałem na strychu butów do nart biegówek ale jak się okazało jeden wujek gdzieś je "zaprzepaścił". Kurde,wymarzona pogoda na narty a ludzie jeżdżą na motorach:))

 

Dorwał Cię kanar? Buahaha,mnie ostatnio też:) Bardzo rzadko jeżdżę a jak wsiadłem i nie kupiłem biletu,bo nie było gdzie,to od razu mnie te k...y złapały. Kiedyś można było tak objezdzić pół miasta i trzeba było na prawdę mieć pecha. Gdzieś tam ostatnio czytałem,że nie ma już nawet etatów u kanarów. Ale bida musiała nastać,że ludzie biorą takie wredne zajęcia. Przecież nikt nigdy nie chciał tam pracować:))

Edytowane przez darekdoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i się pochwale że w niedziele też postanowiłem przewietrzyć 150 tkę.Coś z początku nie chciała mi odpalić z akumulatora to z kopki za trzecim razem odpaliła.Nie bardzo jednak chciała chodzić na niskich obrotach to przytrzymałem przez chwile na 3 tyś .Miałem wrażenie że problem jest z paliwem a konkretnie z dyszą wolnych obrotów.Po pewnym czasie ruszyłem na przelotkę i po chwili wszystko wróciło do normy.Wyjechałem na główną drogę ponieważ słyszałem jak Kocmyrzowska w kierunku Proszowic latają na ścigach :biggrin: Chwilę puściłem się za nimi ale jak gonić kogoś kto odkręca manetkę i ma od razu 150 km/h a mój max to 110. :notworthy: Kiedy nabrałem już 100km/h to oni w sam raz wracali,machnęli mi na powitanie i dale rura.Niestety nie spotkałem po drodze również szybkiego jak ja :icon_biggrin: to wróciłem do domu.

Szkoda Mikołaj żeś my się nie zgadali ponieważ Kraków można było oblecieć jak te gołębie oblatujące wieże Maryjackiego :wink: My młodzież to dalibyśmy trochę czadu tak ze 60 km/h to i wiatr który by powstał wytworzony przez nasz pęd pewnie oczyścił by trochę miasto ze spalin :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin:

Kurde jak daleko jeszcze do wiosny :notworthy

Witam,dziekuje,dzis sloneczko swiecilo, jezdnia czarna,wiec pokusilo mnie na przewietrzenie siebie i motorek,zwiedzilem tylko obrzeza swego osiedla,jakos sie przywiazuje do tych motorkow, jedenak musze go sprzedac bo mocniejszy czeka na mnie.POZDRAWIAM :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...