Skocz do zawartości

Wszystko o HD Electra


Rekomendowane odpowiedzi

Książke mam ale papierową i została w PL. Prawie 1000 stron, pokrywa roczniki od wczesnych EVO do końca chyba. Bynajmniej 97-98 rok.

 

Jaki model Cię interesuje dokładnie? Evo? TC? pzdr.

Jest kilka Elektrowni na tym forum ale rzadko je widać. :icon_biggrin:

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuja mnie wszytskie modele Electry i kazde zrodlo wiedze na jej temat jest dla mnie cenne. Jak bys mogl to podeslij mi mailem to co masz. Pozdrawiam

 

Moj mail to:

[email protected]

 

Softail ma 200MB ponad, nie pójdzie mailem. Ale w dziale porad HD jest link do tego samego.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanie może trochę nie na miejscu odnośnie Elki ale mnie ciekawi ile wyciągają wasze Electry ( wiem ,że to jest krążownik do spokojnej turystyki ale ja mam nawyki ze Sporta 1200... :biggrin: )

Moja ( EVO 1340 cm3 na gazniku 96 r ) trochę jest chyba ,,mułowata" bo 150 km/h to raczej kres jej możliwości... aczkolwiek przy przebiegu 40 tys km od nowości i pracuje jak nówka - z silnika słychać tylko szumek :banghead: i co ważne nie pali wiele więcej od Sporciaka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja poleciała 105 mph zeszłego roku. 89 rok, 72 tys mil nastukane. A pali różnie. Na początku żłopała z 15 litrów chyba hehehe. Ale ustawiłem gaźnik po swojemu czyli wg. książki i teraz wiele mniej pali ale latam tylko po miescie i kilka km za miasto. W sumie to nie wiem ile teraz pali, myślę ze coś 6-8L na mieście.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Ja mam electre z 2005 ale jeszcze nie wiem max ile pojedzie nie bylo okazji bo reszta zostaje z tyłu heheeh chlopaki prosze o serwisowki lub jakas instrukcje obslugi do tego cacka moze jakis link potrzebne mi to jest na wczoraj wiec licze na was

 

pozdrawiam

Paluch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja mam electre z 2005 ale jeszcze nie wiem max ile pojedzie nie bylo okazji bo reszta zostaje z tyłu heheeh chlopaki prosze o serwisowki lub jakas instrukcje obslugi do tego cacka moze jakis link potrzebne mi to jest na wczoraj wiec licze na was

 

pozdrawiam

Paluch

 

No wielkie dzieki ze ktos odpisaal wiedzialem ze mozna na was liczyc

 

www.pirates.sanok.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...