Skocz do zawartości

BMW 320d/330d E46 po lifcie


LENAR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam wielbicieli marki BMW...

 

za jakis czas planuje poszukiwania auta z tytulu tematu ale na sama mysl o tym szukaniu przyslowiowej igly w stogu siana ogarnia czlowieka przerazenie...

 

A) Polska -te opcje raczej skreslam na wstepie, nie chce kupic "gowna w zlotku" made by polish mgr of rzezbiarstwo/kowalstwo samochodowe... niby w ogloszeniu kazdy bezwypadkowy, z serwisem, z pierwszej reki, ale...

 

B) Niemcy -tam wybor wydaje sie naprawde duzy (na mobile.de E46 w wybranym kolorze jest chyba tyle co u nas wszystkich razem wzietych) ale opinie na temat tego rynku mam mieszane, np ze spora czesc ichniejszego spoleczenstwa to teraz turasy i od nich auta tez sa picowane albo zapuszczone...

 

C) Holandia? Szwecja? -tu mam "wtyczki", o autach sciagnietych stamtad przez moich kolegow moge powiedziec ze sa bardzo zadbane

 

zdaje sobie sprawe z tego ze za naprawde dobry egzemplarz na zachodzie trzeba wiecej zaplacic, tylko gdzie jest wieksze prawdopodobienstwo znalezienia porzadnej fury?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli mogę coś doradzić to jedynie opcja B ale od "rodzonego" Niemca. I tylko prywatna sprzedaż, żadne autohandle.

Prawda jest jednak taka że takiej transakcji nie załatwisz jeżeli nie masz kogoś kto mieszka w Niemczech i się dogada.

 

Nie licz też na ceny takie jak w Polsce, tylko dolicz od razu min. 15-20%

Edytowane przez Browarny

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...