Skocz do zawartości

Szybka ustawka cz.II, niedziela 07.09.2008


Janek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem było trochę za szybko. Wyjazd do Kazia dolnego to była inna bajka. Ci co byli to potwierdzą. Dla mnie dziś to był mały wyścig, ale może się starzeje :icon_razz:

 

 

Macie raczej szybkie maszyny. Jak wam wyszła przelotowa?

 

Te szybkie zakręty zbierałem z Piotrkiem z Fazerka a nie z pagim, sorki za pomyłkę :icon_eek:

 

mod-ek- korki 20-40; zabudowany 80-90; trasa ~110. Było i 130 na pustej prostej. Raz miałem 160 przy wyprzedzaniu.

Mijaliśmy patrol z suszarką, wyprzedzaliśmy nieoznakowanego z kamerą i jeszcze jeden jadący oznakowany w zabudowanym i nikt nas sie nie czepiał wiec widzisz ze tempo było spacerowo-rekreacyjne :wink:

 

Aha, moja pojemność 1.2 zeżarła ~5,2l/100 no to chyba mniej nie można bo przy 140 pali 6,437193876 :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pagi - a mówią ,że nakety to tylko na miasto ,a tu bez problemu daliśmy rade prawie 600 km wykręcić jednego dnia i to z przelotową czasem całkiem niezłą ;) co tu dużo mówic to mój rekord dzienny :cool: (co prawda cudem uratowałem się raz przed wywrotką ,ale mam nauczke na przyszłość - na polskich drogach nie odrywajcie ręki od kierownicy...)

Szkoda ,że zacząłeś jeździć z nami pod koniec sezonu...bo kilka fajnych wypadów cie ominęło,ale jeszcze się najeździmy :banghead:

 

 

spoko fajnie bylo i moze cos za tydzien sie nakreci jak pogoda pozwoli

a odnosnie tej sytuacji jak Toba zatrzeslo to kurcze myslalem ze juz bedzie lezal, jechalem za Toba i musze przyzanc ze fartowo (zawodowo :wink: ) wyszedles z opresji :lalag:

 

a powrot byl ciekawy mi chyba nwet gdzies tam ponad 200 wyskoczylo :crossy:

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to moje fotki, całe 10 sztuk :notworthy:

 

http://picasaweb.google.com/janusz.milczar...zaIOkolic550km#

 

 

Noooo, relacja i tak imponująca biorąc pod uwagę ile czasu "zwiedzaliśmy" :crossy:

Janek, te zdjęcia to robiłeś z komórki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek, a może coś w większej rozdzielczości? Cooo? :banghead:

 

 

he he, wiem wiem 10 fotek i ponad 20 MB :icon_razz: macie szybkie motory to i pewnie szybkie łącza :lapad:

 

a tak na poważnie to poprostu fotki wrzucałem nie u siebie w domu i nie miałem programików do obróbki... no dobra... nie chciało mi się :)

 

P.S.Jedziecie "na rybke" w środe? bo może dołączymy do grupy? (na miejsce docelowe sami już dojedziemy, co by nie spowalniać całej grupy :wink: :lapad: )

Edytowane przez Janek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek, a może coś w większej rozdzielczości? Cooo? :P

 

Kladiusz, a po co?

I tak widać, że wylosowałeś pilnowanie sprzetów, bo na więszkości fotek jesteś obok Bandita, podczas gdy reszta poszła pewnie laski wyrywać :)

 

No chyba, że niedowidzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...