Skocz do zawartości

Szybka ustawka cz.II, niedziela 07.09.2008


Janek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry ze wam w temat wchodze, ale własnie objezdziłam i Bałtów i Kurozłęk i okolice i wyrazam swoja subiektywna opinie:

Kurozwłeki... cóz troche zwierzatek jest motorem da sie wjechac tylko na posesje po piachu i zwirku , knajpa drogo i do dupy i jeszcze długo sie czeka, do bizonów trzeba isc spory kawałek(na moto sie nie da), ocena bardzo srednia

 

Bałtów sam wjazd super , miejsce urokliwe, Nie polecam wchodzenia na teren parku jurajskiego, wstep 14zł zwiedzania góra 10 minut, plastilowe dinozaury, moim zdaniem najlepiej bawia sie tam matki z dziecmi bo to dla nich głównie atrakcja.

 

i to by było na tyle pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ze wam w temat wchodze, ale własnie objezdziłam i Bałtów i Kurozłęk i okolice i wyrazam swoja subiektywna opinie:

Kurozwłeki... cóz troche zwierzatek jest motorem da sie wjechac tylko na posesje po piachu i zwirku , knajpa drogo i do dupy i jeszcze długo sie czeka, do bizonów trzeba isc spory kawałek(na moto sie nie da), ocena bardzo srednia

 

Bałtów sam wjazd super , miejsce urokliwe, Nie polecam wchodzenia na teren parku jurajskiego, wstep 14zł zwiedzania góra 10 minut, plastilowe dinozaury, moim zdaniem najlepiej bawia sie tam matki z dziecmi bo to dla nich głównie atrakcja.

 

i to by było na tyle pzdr

 

dzięki za opinie, a byles moze w tym labiryncie co jest w kurozwękach?

 

To moze polecimy do tych "Kurozwęk" zaliczyc i obejzec dla zasady i potem jak Kuba pisal do Sandomierza na obiad i moze jak czas pozwoli oblukac ciekawe miejsca?

Bałtów zdecydowanie jednak odpada w takim razie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ruciane odpada jak rozumiem ?

 

PS jaką przelotową planujecie ? Bo jeśli więcej niż 140 to ja może innym razem się z wami wybiorę - bez owiewek na dłuższą trasę męczy tak naprawdę więcej niż 120 :)

Pytam bo leci ekipa z którą w większości nie miałem jeszcze okazji śmigać.

 

pzdr

R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ruciane odpada jak rozumiem ?

 

PS jaką przelotową planujecie ? Bo jeśli więcej niż 140 to ja może innym razem się z wami wybiorę - bez owiewek na dłuższą trasę męczy tak naprawdę więcej niż 120 :buttrock:

Pytam bo leci ekipa z którą w większości nie miałem jeszcze okazji śmigać.

 

pzdr

R

 

spokojnie - ja tez nie mam owiewek.Jak jechalismy z Kuba to poprostu ustalilismy przed droga z jaka predkoscia jedziemy i tak staralismy sie jechac (wiadomo czasem ktos sie wyrwie i szybciej pojedzie,ale potem paliwa mu zabraknie :banghead: ) i wlasnie jechalismy 120km/h czasem na prostej 140km/h a czasem i szybciej :) ,ale to chwilowo wiec nie ma problemu, jak cos przeciez zwolnimy i poczekamy ,ale watpie aby to bylo konieczne,mysle ,ze ruch uliczny nie pozwoli na przekraczanie 120.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ruciane odpada jak rozumiem ?

 

PS jaką przelotową planujecie ? Bo jeśli więcej niż 140 to ja może innym razem się z wami wybiorę - bez owiewek na dłuższą trasę męczy tak naprawdę więcej niż 120 :)

Pytam bo leci ekipa z którą w większości nie miałem jeszcze okazji śmigać.

 

pzdr

R

 

Rafał,

będziesz leciał w niedziele ?ja się jeszcze zastanawiam bo Ewa ma kurs na prawko o 14.00 i potrwa to ze 2 godziny więc chyba sam nie polece. jak zostajesz w wawie to może śmigniemy gdzieś bliżej ?

 

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Panowie, widzę że sobie mną mordy wycieracie :P :D

 

rafii, banka - latamy jakie kto ma mozliwosci, zasada prosta: kazdy lata tak aby nie zgubić nikogo za sobą, jak widze ze ktos zostaje to zwalniam a jak mi siedzi na dupie to dzida, bez wygłupów i nie ponad swoje umiejętności. Ot moja filozofia.

 

Co do miejsca-Xylena dała jednoznaczną opinię. Wierze w ciemno :notworthy:

Janek tak jak pisałeś, zaliczamy szybko ten labirynt (jeśli sie nie zgubimy :icon_biggrin: ) i na Sandomierz

 

Ogólnie traska ma pare km i wiekszość czasu bedziemy w drodze

Zaraz to policze i podam jakie to są koszty i dystans

 

Ustafffka moze być na Mc Wilanow, ale proponuję też zajechać na ten Orlen w Konst żeby zgarnąć tych z Piaseczna i Magdalenki :icon_biggrin: Co do godziny dostosuję sie do wiekszości

 

Iwo Ty chyba coś bierzesz bo dobrze myślisz. Za tydzień Ruciane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak sie wcialem w temat pare postow wczesniej ,ale rozumiem ze moge sie z Wami zabrac ? Przelotowka bez znaczenia, w sumie naked ale roznie to sie jezdzi :icon_twisted:

Napiszcie skad wyruszacie? Mieszkam na Kabatach wiec moze ktos stad becie lecial ??

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak sie wcialem w temat pare postow wczesniej ,ale rozumiem ze moge sie z Wami zabrac ? Przelotowka bez znaczenia, w sumie naked ale roznie to sie jezdzi :icon_twisted:

Napiszcie skad wyruszacie? Mieszkam na Kabatach wiec moze ktos stad becie lecial ??

pzdr

 

no ba wpadaj czym więcej nas to będzie fajniej(zresztą widze ,ze grupa bedzie taka akurat) , tak jak napisał Kuba niech będzie ten Mc przy Wilanowskiej i dalej po drodze druga miejscowka(komu bardziej odpowiada) to Orlen w Konstancinie.

Zaproponujcie tylko godziny , moze tak jak IT napisal 8.00-8.15 McWilanow i 8.30 Konstancin ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...