Skocz do zawartości

zakończenie sezonu w Małej


miglanz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

jest juz temat odnosnie małej na FM

 

http://forum.motocyklistow.pl/05102008-Mal...ego-t97856.html

 

,ale cos ma opory z działniem,dlatego narazie zostawie ten temat. Noi dokleje jeszcze conieco

 

Radosne oczekiwanie. Dopinanie, od dawna przygotowanych, kolejnych elementów naszego spotkania w Małej z okazji Zakończenia Sezonu dla motocyklistów.

Padają pytania. O pogodę- ta dawno zamówiona.

O ilość motocyklistów? Tej odpowiedzi nie zna nikt 5 października koło 10.00 się okaże.

Sygnały dochodzą od Cieszyna, Ełku, Warszawy, Lublina, Zamościa, z Małopolski i Podkarpacia.

Spokojnie- zmieścimy się- na stadionie.

Program bez zmian.

Obsługa logistyczna gotowa i na czuwaniu. Tym razem nie damy się zaskoczyć.

Pamiątki Zlotu gotowe.

Kuchnia już dymi.

Szkoła czeka na tych co dotrą do Małej w sobotę.

Współorganizatorzy też dbają o to, do czego się zobowiązali. Totalna mobilizacja. Policja, pogotowie, strażacy, woluntariusze w bojowej gotowości.

We wsi wyczuwa się atmosferę oczekiwania.

W niedzielę o 8.00 zbiórka porządkowych- zapraszam do pomocy (konieczna kamizelka odblaskowa).

 

A więc do zobaczenia w niedziele.

Również niecierpliwie Was oczekujący WUJU.

 

---------------

Zakończenie zezonu '08

 

 

5 października 2008 r. uroczyście i licznie kończymy w Małej, mam nadzieję dla wszystkich motocyklistów udany i szczęśliwy- sezon motocyklowy.

Pewnie jak zawsze zgromadzą się tłumy motocyklistów i fanów motocykli. Wciąż mam w pamięci widok 4 tys. maszyn które zaczynały w kwietniu ten sezon.

Było nas dużo, było głośno, było fajnie. Ale zostawmy wspomnienia. Sezon w pełni. A ja już intensywnie pracuję nad jego okazałym zakończeniem.

Udało mi się już pozyskać współorganizatorów imprezy:

Suzuki Polska, WMW Moto Center, Departament Promocji Województwa Podkarpackiego.

Patronat medialny obejmuje "Świat Motocykli".

Szukam wciąż pomocy i wsparcia dla różnych aspektów tego przedsięwzięcia. Chętnych zapraszam do współpracy.

 

Chytry plan jest taki:

Spotykamy się 5.10.2008 r. o godz.: 9.00 w Małej.

Zabieramy z sobą kogo się da. Ważne, by wszyscy uczestnicy tej imprezy wiedzieli gdzie i po co jadą.

Czekam na zaangażowanych uczestników a nie tylko gapiów. Już dziś zachęcam i zapraszam do licznego ale aktywnego udziału we wszystkich punktach tego spotkania.

Cała impreza będzie na stadionie. W centrum stadionu stanie duża i dobrze nagłośniona scena na której będzie Msza św., a po paradzie występy kabaretu i zespołów. Obok recepcja, punkt z pamiątkami z imprezy, aneks kuchenny, sklepik, stanowiska sponsorów, atrakcje dla dzieci.

Bardzo pilnie szukam kontaktu ze środowiskiem które zechciało by się zaangażować w pomoc przy organizowaniu imprezy. Przypomnę, że dotychczas czyniło to środowisko z Mielca i Dębicy- za co im raz jeszcze serdeczne dzięki. Chodzi mi o pomoc przed i w trakcie imprezy.

Potrzebuję np. około 30 ludzi do służby porządkowej przy przyjmowaniu motocykli na placu. Potrzebna będzie pomoc przy rozwieszaniu plakatów.

Szukam kogoś kto zaprojektuje plakat. Czekam na sygnały i propozycje.

Dla tej grupy i zainteresowanych pomocą w organizacji imprezy będzie w Małej w niedzielę 27.07. o godz. 12.00 pierwsze spotkanie organizacyjne. Zapraszam.

 

Motocykle na Zlocie zajmą miejsce na stadionie i na parkingu od strony drogi według wyznaczonego porządku. Jeśli braknie miejsca ustawimy się przy kościele, na parkingach, na cmentarzu i na ulicy. Tym razem nawet nie próbuję przewidywać ilu nas będzie. Jedno wiem napewno. DUŻO.

 

Po przyjeździe:

Zgłaszamy się do recepcji- uzupełniamy namiary i dane, pobieramy materiały ze zlotu w pakiecie za 20 zł, odwiedzamy punkty z pamiątkami, nawiedzamy stoiska sponsorów.

Jako pamiątki są w przygotowaniu i będą tylko w pakiecie : blacha, kalendzarz 2009, kartki pocztowe, kwit do kuchni. Ci którzy nie wykupią sobie tego pakietu będą musieli zapłacić w kuchni 5 zł.

W punkcie pamiątek będą: breloczki, figurki pomnika Chrystusa Króla, foldery z Małej.

 

Około godz. 10.00 zajmujemy WSZYSCY miejsce przed sceną , gdzie będzie odprawiana Msza św.

W czasie jej trwania nie ma chodzenia po placu, odpalania motorów, rubasznych konwersacji.

Msza dziękczynna za zakończony sezon i w intencji tych co odjechali do Pana - to najważniejszy moment naszego Zlotu. Uszanujmy to.

Prawdopodobnie gościem tej części Zlotu będzie ks. Bp. Kazimiesz Górny - ordynariusz diecezji rzeszowskiej.

Przesłaniem tego spotkania będą słowa:

"Jeżdzę na jednym gazie". Będziemy tym razem promować kulturę zachowań motocyklistów na drodze i TRZEŹWOŚĆ.

Po Mszy św. udajemy się do kuchni. Będą przygotowane kiełbaski, chleb, kawa, herbata- w pakiecie. Bez talonów można je będzie sobie kupić. W sklepiku będzie woda, słodycze, kanapki.

Kolejnym punktem imprezy jest parada. Prowadzę rozmowy z władzami Dębicy. Miasto obchodzi 650 lecie istnienia. Prawdopodobnie o 12.30 pojedziemy na paradę trasą: Mała, Niedźwiada, Stasiówka, Dębica- pod pomnik JP II. Tam krótki postój. Dalej trasą A4 do Ropczyc i w prawo na Chechły, Okonin, Łączki - spowrotem do Małej. Powrót na stadion o godz. 15.30.

O godz. 16.00 - 17.30 na scenie wystąpi zespół kabaretowy z Kopydłowa - "Spotkanie z Balladą".

W tym miejscu dziękuję Suzuki Polska i WMW Moto Center za pomoc w zrealizowaniu tego punktu programu.

Po kabarecie scenę opanuje zespół muzyczny zapraszając wszystkich do zabawy. Jeśli zgromadzę stosowne fundusze, po kabarecie będzie koncert znanego zespołu.

 

INFO DLA TYCH CO JADĄ Z DALEKA

Podobnie jak w ubiegłym roku będzie możliwość noclegu z soboty na niedzielę w szkole. Wcześniej kolacja przy grilu na plebani. Oczywiście należy wcześniej zgłosić chęć skorzystania z noclegu.

Panie, panowie.... sezon wciąż trwa. Korzystajcie z jego uroków. Ale już teraz wpiszcie Małą w kalendarz październikowych imprez.

Czekam na Was.

Zapraszam do współpracy.

 

Pozdrawiam.

Do zobacznia na trasie. Wuju.

[email protected]

tel. 608 080 243

--------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też się wybieram tak że do zobaczenia na miejscu, dobrze by było jak by nie padało bo nie wszyscy lubią jazdę w deszczu :biggrin:

pzdr

taaa

masz troche km to pzrezyjesz, ja dzisiaj musze 300 zrobic, a nadal siapi, prognoza pokazuje ze ok 14 ma juz nie padac, wiec zaczekam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o WIELKI MOTÓRZE spraw zeby juz ku*wa nie padalo bo ja mam jeszcze dzisiaj do przejechania 300 km a kurde średni mi się jeżdzi w nocy z racji mojej slepoty :bigrazz:

 

a tak na serio to patzre na meteo, po 15 ma juz nie padac prawie, wszystko juz spakowane tylko siadac i jechac.

 

Jak bedziemy już na miejscu to sie odszukajmy to sie pointegrujemy po forumowemu :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o WIELKI MOTÓRZE spraw zeby juz ku*wa nie padalo bo ja mam jeszcze dzisiaj do przejechania 300 km a kurde średni mi się jeżdzi w nocy z racji mojej slepoty :clap:

 

a tak na serio to patzre na meteo, po 15 ma juz nie padac prawie, wszystko juz spakowane tylko siadac i jechac.

 

Jak bedziemy już na miejscu to sie odszukajmy to sie pointegrujemy po forumowemu ;)

 

No i dupa, jednak trzeba jechać jutro:(

Cóż, będziemy się z Aftysem krócej integrować;P

A jakiś pomysł na znalezienie się na miejscu?:bigrazz:

 

P.S.

Gdzieś jakiś czas temu ktoś mi pisał o której spotyka się ekipa jarosławska????

Pamiętam że pod westerplatte ale nie pamiętam o której????

Poratuje ktoś????

Edytowane przez Ciemka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...