Skocz do zawartości

Kompletny zestaw na Yamahe FZ6


Rekomendowane odpowiedzi

A znacie może Panowie (Panie też:) ) jakieś namiary na zagraniczne sklepy/ludzi którzy sprowadzają ubrania do Polski po atrakcyjnych cenach? Przymierzyłem już buty Sidi Vertigo Corsa i kask Shoei XR1000 (do końca nie wiem czy będzie odpowiedniejszy rozmiar M czy L :/).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A znacie może Panowie (Panie też :) ) jakieś namiary na zagraniczne sklepy/ludzi którzy sprowadzają ubrania do Polski po atrakcyjnych cenach? Przymierzyłem już buty Sidi Vertigo Corsa i kask Shoei XR1000 (do końca nie wiem czy będzie odpowiedniejszy rozmiar M czy L :/).

Skontaktuj się z użytkownikiem Lenar, dla mnie na wiosnę kask sprowadzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty SMX plus, pomimo tego ze kosztuja tyle co Vertigo Corsa, to pod wzgledem jakosci przepasc! Alpina w srodku jakby wykladzina dywanowa wylozona, a z zewnatrz jakis marny skaj. Do tego brak wentylacji-i wrazenia jak w gumowym kaloszu gwarantowane. Smieszne wiazania na sciagane sznurowadlo-to rozwiazenie rodem z marnych Nitro :icon_question:

 

Tylko zajc Alpiny możesz również kupić perforowane więc jakaś tam wentylacja będzie :crossy: A co do tej skóry to niestety przyznam również, że drogie a wygląda jak marny skaj :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

link - masz co kto ma i na czym jeździ

jakby było mało to jeszcze w wyszukiwarkę można wrzucać kolejne modele/ hasła typu "kask", "kombinezon", "tekstylny", itd itp. akurat naked jest motocyklem uniwersalnym, więc może poza skórą z frędzlami/ strojem z enduro pasuje wszystko. raczej zastanów się do czego ma motocykl służyć - i do takiego celu dobierz odpowiedni strój - np. tekstylne ciuchy są generalnie wygodniejsze na codzień i do turystyki, powiedzmy z dobrą membraną. itd - poczytasz, będziesz mądrzejszy

jsz

 

ps. fz6 ale nie s2..? bo 100KM to nie najlepszy pomysł do nauki jazdy... stosowne dyskusje w dziale sport/ turystyk

 

co ma wspólnego symbol "s2" ze 100 konnym silnikiem ?

są przecież FZ6 produkowane do 2006 roku z silnikiem 78 i 98 KM i mało kto wie czym się różnią od siebie te dwa modele co widać na allegro gdzie 78 kona sprzedawana jest jako 98 ;)

S2 to po prostu lift i produkcja od 2007.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można, można. chociaż nie tego dotyczył temat ;)

 

allegro jest akurat kiepskim źródłem informacji. s2 to była właśnie ta wersja z pełną mocą, jeśli mnie pamięć nie myli, odkąd wprowadzono (na krótko) dwie

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ma wspólnego symbol "s2" ze 100 konnym silnikiem ?

są przecież FZ6 produkowane do 2006 roku z silnikiem 78 i 98 KM i mało kto wie czym się różnią od siebie te dwa modele co widać na allegro gdzie 78 kona sprzedawana jest jako 98 ;)

S2 to po prostu lift i produkcja od 2007.

oj troszkę kolego musisz poczytać....FZ6 78 wszedł w starej budzie z "odpuszczonym" silnikiem równolegle z FZ6 Stage 2 i od końca 2006- rocznik 2007. S2 to nie jest lift tylko modernizacja- np. aluminiowy wahacz oraz stałe zaciski hamulcowe itp....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciesze się, że dowiedziałem się prawdy o wykastrowanej wersji i s2 :). modernizacja to moim zdaniem troszkę naciągane określenie. wahacz zmieniony na aluminiowy, zaciski z R6 (nie wiadomo po co), nowy wzorek na kanapie, poprawiony przedni błotnik, gumy na tylnych podnóżkach - więcej tam zmian kosmetycznych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...