Skocz do zawartości

Lakier Kawasaki GPZ 500s


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj cały dzień zmarnowałem na jeżdżeniu po mieszalniach lakierów i szukaniu koloru do mojego Gpz'eta.

W wewnętrznej części owiewki znalazłem numer Lakieru KHI F028, żaden lakiernik nie mógł dobrać koloru :|

Jeden z nich powiedział ze lakiery motorowe maja inne oznaczenia/receptury wiec nie da sie dobrać koloru.

 

Czy ktoś wie gdzie można dostać taki lakier ? Proszę o pomoc jest to dla mnie bardzo ważne ponieważ usilnie walczę z korozja zbiornika paliwa ; /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rano wejde na mieszalnie i ci powiem czy dobry symbol podales, jak dobry to ci moge dorobic ile tam tego lakieru bedziesz chcial i ci wysle poczta za pobraniem. ewentualnie przelij mi na mail trajdek[at]o2.pl nr telefonu to sie skontaktuje jakby nie by cos.

pozdr

 

ale watpie zeby to byl nr lakieru , raczej to jest symbol czesci, tak czy owak sprawdze. Najlepiej jakbys zadzwonil do producenta podal im nr ramy i oni maja numery lakierow podane tam u siebie w bazie danych. Bez zadnego problem dadza ci symbol lakieru (bralem juz nr z Hondy, Yamahy, Suzuki i zawsze bezproblemu podaja, czasem tylko musisz powiedziec jakie masz malowanie, np. niebiesko srebrne i podaja wszystkie mozliwe nr lakierow z tego malowania).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vitu znajdź nr do serwisu Kawasaki w Warszawie- przekonałem się ostatnio, że obsługa jast na poziomie mimo, że pytasz o kilkunastoletni sprzęt. Przy dzwonieniu najlepiej miej w ręku papierki i stój przy moto wrazie pytań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vitu znajdź nr do serwisu Kawasaki w Warszawie- przekonałem się ostatnio, że obsługa jast na poziomie mimo, że pytasz o kilkunastoletni sprzęt. Przy dzwonieniu najlepiej miej w ręku papierki i stój przy moto wrazie pytań.

 

 

Dzieki wielkie juz mam telefon jutro zadzwonie ; ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...