Skocz do zawartości

kawasaki zx6r rozrząd czy nie rozrząd?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Oglądalismy z kuzynem motocykl kawasaki zx6r 98 rok. Wszystko ok tylko po zapaleniu silnika na wolnych obrotach STRASZNIE glośno słychac jakies rzężenie. Wydaje sie to rozrząd ale jest to na tyle głosne ze łańcuch musiałby chyba o cos ocierac ale nie wiem czy to możliwe. Po wcisnieciu sprzęgła rzężenie nie ustaje. Na wyzszych obrotach troche ciszej. Chcialem zapytac czy to moze byc rozrząd a jak nie rozrząd to co? Wiem ze trudno tak ocenic bez obejrzenieia i osłuchania ale moze sie da:D Cena motocykla jest naprawde atrakcyjna.A przebieg moto ok 25000km

Edytowane przez januszek-walker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to sprężynki w koszu sprzęgłowym tak nap...dalają. Pytanie brzmi czy w takim razie przebieg jest faktycznie 25000 ?

 

A sorry jestem na kacu i źle przeczytałem Twoją wypowiedź i zrozumiałem że po wciśnięciu sprzęgła to ustaje. W takim razie to nie kosz. Cofam moją wcześniejszą odpowiedź...

Edytowane przez hubert_afri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Oglądalismy z kuzynem motocykl kawasaki zx6r 98 rok. Wszystko ok tylko po zapaleniu silnika na wolnych obrotach STRASZNIE glośno słychac jakies rzężenie. Wydaje sie to rozrząd ale jest to na tyle głosne ze łańcuch musiałby chyba o cos ocierac ale nie wiem czy to możliwe. Po wcisnieciu sprzęgła rzężenie nie ustaje. Na wyzszych obrotach troche ciszej. Chcialem zapytac czy to moze byc rozrząd a jak nie rozrząd to co? Wiem ze trudno tak ocenic bez obejrzenieia i osłuchania ale moze sie da:D Cena motocykla jest naprawde atrakcyjna.A przebieg moto ok 25000km

Z opisanych przez ciebie objawów wynika że to właśnie łańcuch rozrządu, typowe objawy rzężenie na wolnych obrotach cichnące po dodaniu gazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...