Skocz do zawartości

Gdzie możnaby się wybrać na jeden dzień?


Tobik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jakoże w tym roku chyba raczej mogę zapomnieć o wyjeździe na pare dni, to zainspirowało mnie to do stworzenia wątku,w którym ludzie mogliby zapodawać jakieś miejsca, trasy, widoki obojętnie, które możnaby zobaczyc w ciągu jedenego dnia i wrócić. Jak narazie tylko jednodniówki mnie interesują, ale może wątek się rozkręci, ludzie bedą dodawać jakieś ciekawe miejsca, trasy z wartymi zobaczenia widokami :notworthy: Jeśli się przyjmie temat to zawsze można podczepić. Aha i tu nie chodzi też o nasze województwo tylko oczywiście gdzies dalej. Nie wiem ile można natrzaskać w jeden dzień kilosów, ze 400km?może 500? w każdym bądź razie warunek,że chodzi o to żeby zmieścic sie w jeden dzień i cos zobaczyć. Co o tym sądzicie? Znacie takie miejsca? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro sie wybieram do czech a dokladniej do Skalnego Miasta, jedziemy w pare osob, jesli by ktos chcial sie dołączyc to wyruszamy jutro tj. niedziela o godz 8:00, tak wiec zbiorka o 7:50 w krapkowicach na Orlenie.

 

A co do forumowego wypadu to jestem za, byle by to bylo jak najszybciej bo pogoda juz coraz gorsza

 

 

 

P.S. Tomulus, co ty taki honorowy? machalem Ci na rondzie w gogolinie jakas godzine temu a ty nic, popatrzyles na mnie i przjechales :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pogoda się utrzyma to w sobotę 06/09/2008 pociągnę na zlot do Dzierżoniowa. Opanowałem trasy na Głuszycę i Kudowę. Trochę ponad setka na miejsce, ale praktycznie można pociągnąć przez Brzeg, Strzelin, Łagiewniki. Winkielki może dla cruiserów ale takim moto jeżdżę. Jak są chętni na sobotę to ja jadę.

W Dzierżoniowie można zostać ale też i wrócić w jeden dzień.

 

A w przyszłym tygodniu 09/09/08 Kletno.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

W dniach 13-14.09 odbedą się w Brannej wyścigi motocykli zabytkowych i sidecarów "XI Kolštejnsky Okruh",

 

W sobotę są treningi, a wyścigi w niedzielę. Bardzo fajna impreza, dla sympatyków weteranów i nie tylko, polecam.

 

Branna jest na trasie pomiędzy Jesenikiem a Hanuszowicami (CZ), to jest jakieś 120 km od Opola.

 

Link do plakatu:

LINKA

 

Fotki z ubiegłego roku:

FOTKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

W dniach 13-14.09 odbedą się w Brannej wyścigi motocykli zabytkowych i sidecarów "XI Kolštejnsky Okruh",

 

W sobotę są treningi, a wyścigi w niedzielę. Bardzo fajna impreza, dla sympatyków weteranów i nie tylko, polecam.

 

Branna jest na trasie pomiędzy Jesenikiem a Hanuszowicami (CZ), to jest jakieś 120 km od Opola.

 

Link do plakatu:

LINKA

 

Fotki z ubiegłego roku:

FOTKI

 

Z opisu i zdjęć impreza zapowiada się ffajnie:) Kto wie może sie wybiore...

 

Pozdro

dawid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniach 13-14.09 odbedą się w Brannej wyścigi motocykli zabytkowych i sidecarów "XI Kolštejnsky Okruh",

 

 

Podobno impreza jest OK, Ci co byli nie żałują. Na tych maszynach trzeba umieć jeździć :icon_mrgreen: , i to widać w trakcie.

 

W niedziele powinienem tam być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, ale kusicie :-)

 

Mam pytanie, co do tych Czech, czepiają się mocno policianci? Bo moje oponki, szczegolnie przednia za wielkiego bierznika nie ma i nie wiem, czy nie narobie sobie kłopotów.

Może byśmy polecieli razem? Ja z Dawidem z Kluczborka, w Opolu moglibyśmy dołączyć do Tatsu?

 

Rozumiem, że wyjazd należy do tych jednodniowych.

 

temat przyklejam, bo sie rozwija w odpowiednim kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Piotrek

 

Wal do Brannej. Ja byłem dzisiaj z trasy i kopara na ziemi :icon_exclaim: .

Motorków takich jak tam to już nigdzie nie zobaczycie. No może w muzeum, a tam to one jeździły i to jak :icon_exclaim: :icon_exclaim: .

Nie da się tak tego opisać.

Z Opola jedzie Seba i wiem że z Głogówka, ja niestety do Radomia, taka lajfa :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...