Skocz do zawartości

SUZUKI GSX600F chyba zalane swiece


PiotrGSX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam posiadam jak w temacie suzuki mam maly problem dojechalem ostatni do domu na suchym baku zgasl z braku paliwa 2 dni pózniej wlalem paliwko i staralem sie go odpalic na ssaniu nieststy zero reakcji tylko od czasu do czasu wykaze malą chec do odpalenia mysle ze zalalem swiece ile mogą kosztowac nowe i ile wymiana?? i czy napewno jest to zalanie swiec dzieki za odp.

Edytowane przez PiotrGSX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dopaleniu nie zaponij przekrecic go na pozycje ON lub RES. PRI to swobodny wypływ paliwa do gazników i mozesz sobie zatankowac silnik beną ;]

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, po pierwsze to nie wiem jak to zrobiłes ze jezdzisz z suchym bakiem, troche nie rozwaznie,

a po drugie to swiece kosztuja od 20zł do 120zł w zaleznosci jakie chcesz a co do wymiany to tyle chyba samemu dasz rady zrobic. Ja na twoim miejscu nie brałbym sie odrazu za kupowanie nowych swiec tylko te wykrecił i zobaczył jak z iskra, i ładnie wyczyscił zakrecił i wtedy spróbował czy odpali.Tyle z mojej strony zycze powodzenia :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam posiadam jak w temacie suzuki mam maly problem dojechalem ostatni do domu na suchym baku zgasl z braku paliwa 2 dni pózniej wlalem paliwko i staralem sie go odpalic na ssaniu nieststy zero reakcji tylko od czasu do czasu wykaze malą chec do odpalenia mysle ze zalalem swiece ile mogą kosztowac nowe i ile wymiana?? i czy napewno jest to zalanie swiec dzieki za odp.

 

Dało by radę czasami jakiś przecinek , albo nawet dużą literę na początku zdania ? . Kiepsko się czyta .

 

I dlaczego zaraz nowe świece , nawet gdyby się zalały , to nie trzeba zaraz wyrzucać .

 

Na czas rozruchu , przy suchych gażnikach , przełączyć na PRI . I pewnie trzeba będzie podładować akumulator .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedzi. Jeszcze tylko jedno pytanko mam, moja suza widocznie po malowaniu bo nie mam zadnych oznakowan w jakiej pozycji powinien byc kranik jak jest rezerw itp. bylbym wdzieczny za jakąs fotke z opisem kiedy danej opcji sie uzywa.Z gury dzieki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kranik jest podciśnieniowy , czyli przy niepracującym silniku przepływ jest zablokowany .

Godzina :

03:00 PRI -- (otwarty) używamy podłuższym postoju np 3 tygodnie , kiedy część paliwa odparuje z gaźników , oraz gdy skończy się paliwo i nalejemy świeżego (puste komory pływakowe ).

 

06:00 ON -- w tej pozycji ustawiamy na stałe .

 

09:00 RES -- rezerwa ok 5l. Wykorzystujemy sporadycznie , raz na rok :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety :wink: mechanik wydal wyrok, zalane świece to jeden problem, drugi to iskra jest tylko na 1 i 4 garze podobno zepsuł się moduł zapłonowy możecie mi przybliżyć ten temacik jakie to koszty. Moduł jest narazie u elektronika może uda się go reanimować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...