Skocz do zawartości

super weteran/ tor lublin 13 wrzesnia 2008


Merh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:P :crossy: LUDZICY OD 30 min W LUBLINIE PADA DROBNY DESZCZYK WŁASNIE GADAŁEM Z Aftysem ZE BEDZIEMY W KONTAKCIE CO DO PRZYJAZDU JAK PRZESTANIE PADAC ZA OKOŁO 1h TO MU DAM ZNAC I KONTAKTUJCIE SIE Z TOMKIEM CO DO WYJAZDU DZIEKUJE !!!!!! :D :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze gdyby nie to ze idac po ciuchy do budki strazniczej widziałem Curka,Olke,Miko i Marka to bym przyjechał.do tego jeszcze sie rozpadało.nie nada...nie mowcie mi ze wymiekłem,bo pojechałem janem do roboty w temp. 3 st na dworku ;] po prostu zaraz sie wszycy pewnie by rozjechali i po robocie.

ide do piwnicy zarobic troche kasy na Borki.dla mnie moze i śniezyc 26-go, i tak pojade.najpredzej hondolotem,bo to pare km jednak jest.jak Aftys masz koszulkie,to mi przekaz jutro albo dzis wiczorkiem podjedz.widziałem mikołajową,ładne ładne... :icon_arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja doszedłem do wniosku jak wazny jest ubiur motocyklowy po dzisiejszym wylocie... , oraz ktos mi urwał przeciwwage lewa przy kierownicy w lbn :(

oraz serdewczne podziekowania za pozyczenie hurtki "JaceG"-owi

 

pozdrawiam wszytstkich

Edytowane przez wagabunda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja doszedłem do wniosku jak wazny jest ubiur motocyklowy po dzisiejszym wylocie... , oraz ktos mi urwał przeciwwage lewa przy kierownicy w lbn :(

oraz serdewczne podziekowania za pozyczenie hurtki "JaceG"-owi

 

pozdrawiam wszytstkich

 

a tak na marginesie to coś Ci cyka w tej hondzie, pojedź do Romka do Kozłówki, żeby wyregulował Ci gaźniki, może to coś pomoże

Edytowane przez Hajo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko spoko, fajne motÓry, cieplo-zimne zapiekanki i nawet prysznic gratis, tylko cuś się moja perełka za dużo wody opiła i zaczęła fąchy stroić.

 

Wielkie DZIĘKI 3em panom za zastąpienie rozrusznika :banghead:

 

 

Nie ma problemu, zawsze to usług :D Jak jechalismy do ostrowa to pchałem na skrzyzowaniu poloneza bo sie spsuł wiec nie tylko swoim sie pomaga ;P ale ludzie jacys zdziwieni byli jak zostawiłęm motor na srodku skrzyzowania i pobiegłem zepchnać poldusia na pobocze :(

 

Trzeba sobie pomagać :biggrin:

 

pozdro :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu, zawsze to usług :D Jak jechalismy do ostrowa to pchałem na skrzyzowaniu poloneza bo sie spsuł wiec nie tylko swoim sie pomaga ;P ale ludzie jacys zdziwieni byli jak zostawiłęm motor na srodku skrzyzowania i pobiegłem zepchnać poldusia na pobocze :icon_eek:

 

Trzeba sobie pomagać :cool:

 

pozdro ;)

No Majusz dumni jesteśmy z ciebie :)

A co do pogody mogła być lepsza POZDRO:)

 

Wszystko spoko, fajne motÓry, cieplo-zimne zapiekanki i nawet prysznic gratis, tylko cuś się moja perełka za dużo wody opiła i zaczęła fąchy stroić.

 

Wielkie DZIĘKI 3em panom za zastąpienie rozrusznika :D

Motóry fajne były a szczególnie ten komar no i motór crazy froga:P.

A Zapiekanki ze spodu ciepłe a z wierzchu zimne jak z lodówki no i na to ketchup.

Nic dodać nic ująć.No jak my wracaliśmy to troszki popadało ale kolana przewiało i jak tu z motóru zejść no tylko do domu wszedłem no i odrazu elektryczna poduszka na kolana.

Popieram którzy głoszą, że ubior jest najważniejszy jak teraz nie bedziemy dbać o siebie to co przyjdzie na stare lata- ,, oj moje korzonki" :).

No pozdrawiam dozobaczyska SZEROKOŚCI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak na marginesie to coś Ci cyka w tej hondzie, pojedź do Romka do Kozłówki, żeby wyregulował Ci gaźniki, może to coś pomoże

 

No w 1 gaźniku mam zepsuta śróbe regulacji mieszanki podbno , a piszczy to mi tarcza z przodu , a cykania to niesłyszałem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w 1 gaźniku mam zepsuta śróbe regulacji mieszanki podbno , a piszczy to mi tarcza z przodu , a cykania to niesłyszałem ...

 

miałem identyczna Honde, ten silnik ma wąłsnie cykac jak szwajcarski zegarek, zrobisz gaziory i masz maszyne cudo, bedziesz z niej zadowolony :icon_rolleyes:

 

 

A oto i moje foty z moto weterana :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...