Skocz do zawartości

super weteran/ tor lublin 13 wrzesnia 2008


Merh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

rajd lubelski

 

niby impreza weteranow,ale mam nadzieje ze cala ekipa smialo przyjedzie razem ze mna,kamilem,mikołajem,pewnie robertem i tomkiem z łukowca...no i z kims jeszcze moze.

licze na:

Dniepra x3 kaske x2 junak x2 i moze cos jeszcze :bigrazz:

 

a wszystkich LSMowiczów oczywscie zapraszam do dopingu swoich zawodnikow :P

impreza jest napawde klimatyczna i bardzo dobrze zorganizowana.

 

AVE szczypka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...widać nas czesto i słychać pewnie też:),,,jak się zjeżdza grupa,to nie jednemu oko przyciąga;)jasne,,ruszamy z pod Jubilatu,tylko podać czas zbiórki,żeby nas było mnogo;)..pozdrawiam..

P.S...Łucke zawiadamiam o wyjezdzie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_mrgreen: Witam!

Miło, że ktoś zauważa imprezkę, którą uparcie rozkręcamy już drugi rok.

13 września będą to już 4 z kolei wyścigi Super-Veteran. Mamy nadzieję poraz kolejny na łaskawość aury.

Myślę, że jest to niecodzienna okazja zobaczenia takiej liczby motocykli zabytkowych w

jednym miejscu i w dodatku "w akcji".

Cieszy nas zainteresowanie imprezą na forum ogólnopolskim, dotychczas byli zawodnicy z Opola i Warszawy,

obecnie mamy zgłoszenie aż ze Szczecina i to na prawdziwie sportowym motocyklu tamtych

lat MV Augusta 125. Było zapytanie miłośnika Junaka z Węgier, właściciela sportowego modelu Junaka Scrambler, na pewno będzie kwazi sportowa BSA B25 FireStar - jesli dojechałoby jeszcze kilka typowo sportowych motocykli sądzę, że rywalizacja może być interesująca.

Oczywsicie nie o wynik sportowy tu chodzi,a o dobrą zabawę w stylu retro i fajne widowisko oraz prezentację

często zapomnianych już pojazdów.

Gorąco zapraszam do udziału, tych co mogą (wskazane wcześniejsze zgłoszenie) a wszystkich miłośników

2-kółek do dopingu. Zapewniam Was, że liczna widownia mobilizuje do walki na torze. :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scrambler?! żart?! ja chce to widzieć! zmianka mi sie pieknie ustawiła.bede wyspany i gotowy do jazdy :crossy: musze jeno ładnie zaworki dostroić.zmawiam juz ekipe weterańską :P jeden dniepr juz odpada-brak pierscieni.jak zdobedzie to bedzie dobrze.

 

czekam z niecierpliwoscią na barwy LSMowe :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...