Skocz do zawartości

no cóż... zdane za pierwszym razem :D


Luthien_Kathy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rzaczej jak nie poszlo :icon_mrgreen: . Ogolnie spoko, babka egzaminatorka sie wylosowala :) Sprawdzenie bryczki bez problemow, placyk spoko bez zadnych migaczy i w miasto .... I gdzies w polowie trasy wjeb... sie na zoltym na skrzyzowanie i bylo po zamiatane. :icon_mrgreen: Najgorsze , ze moglem spokojnie wychamowac , no moze troche gwaltownie ,ale bym sie zatrzymal minimalnie za sygnalizatorem..... Ale nawyki z prowadzenia auta daly znac o sobie i ... Dalem w palnik i przejechalem . :icon_mrgreen: Jakbys nie zapytala to bym nie napisal :bigrazz: bo nie ma sie co chwalic wlasna glupota ... :) Niebawem nastepne podejscie. Nie pisze kiedy ...zeby nie zapeszyc :rolleyes:

 

no to nie pytamy kiedy tylko czekamy na dobre wieści :)

i życzę braku żółtych świateł :)

 

powodzenia :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stalo sie !!! Zdalem dzisiaj !!! Znowu ta sama pani mi sie wylosowala :wink: ,ale tym razem nie dalem jej powodow do narzekan. Poszlo ladnie ,ale stres oczywiscie byl ... Co za ulga :wink: Pozdrawiam

 

GRATULACJE :)

cóż za miłe zaskoczenie - patrzę- nowy post ;) ciekawe kto co tu napisał :bigrazz:

:icon_exclaim: a to TY i to z TAKĄ wiadomościa :D :flesje:

szerokości! :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

:cool: gratulacje!!!

 

 

GRATULACJE :D

 

Dzieki ,dzieki :D .

Mam nadzieje ,ze mi wybaczysz Luthien ze tak sie wbilem w Twoj temat , ale nie chcialem zakladac nowego tematu jak juz u Ciebie zaczalem :) . Zreszta, bardzo dobrze sie tu czuje :D Narazie jeszcze jestem bez motocykla, ale na wiosne juz powinien byc :D , tak wiec ...dozo :banghead: :)

Edytowane przez swiruxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki ,dzieki :buttrock: .

Mam nadzieje ,ze mi wybaczysz Luthien ze tak sie wbilem w Twoj temat , ale nie chcialem zakladac nowego tematu jak juz u Ciebie zaczalem :biggrin: . Zreszta, bardzo dobrze sie tu czuje ;) Narazie jeszcze jestem bez motocykla, ale na wiosne juz powinien byc :buttrock: , tak wiec ...dozo :icon_biggrin: :crossy:

 

 

oczywiście że mi nie przeszkadza :)

 

"Narazie jeszcze jestem bez motocykla, ale na wiosne juz powinien byc "

 

to nawet tak samo jak ja ;) zobaczymy co z naszych planów wyjdzie- mam nadzieję że juz niedługo uda się nam zakupić piękne wymarzone maszyny :D

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin: Jesli wiara czyni cuda - trzeba wierzyc ,ze sie uda !!! :flesje: W takim razie czekam jak na wiosne zalozysz nowy temat w dziale "Chwale sie" , p.t. ~ " Nareszcie jest!! Moj nowy przyjaciel" :P ( o motorze mysle !! :wink: ). A ja wtedy bede mial juz sie gdzie wpisac z podobna wiadomoscia :)

 

Pozdrawiam i powodzenia :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...