Skocz do zawartości

DR 800 BIG zacisak przedniego hamulca i cos :)


Pawel_ns
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam problem z załozeniem klocków przedniego hamulca czy mogby mi ktos zilustrowac wytłumaczy jak to zrobic sciagłem ale nie moge załozyc tzn zakładam ale ociera o metal tarcza z zaciskiem poztym urwala mi sie linka od i tu jest problem bo nie wiem jak sie to nazywa :icon_eek: pisze na tym solejnoda co to jest i po co co sie dzieje jak tej linki nie ma ona wchodzi do pokrywy zaworów tam jest taka wajcha

z gory dzieki za odpowiedz pozdrawiam Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam problem z załozeniem klocków przedniego hamulca czy mogby mi ktos zilustrowac wytłumaczy jak to zrobic sciagłem ale nie moge załozyc tzn zakładam ale ociera o metal tarcza z zaciskiem poztym urwala mi sie linka od i tu jest problem bo nie wiem jak sie to nazywa :icon_mrgreen: pisze na tym solejnoda co to jest i po co co sie dzieje jak tej linki nie ma ona wchodzi do pokrywy zaworów tam jest taka wajcha

z gory dzieki za odpowiedz pozdrawiam Paweł

Co do linki i tej "wajchy" to prawdopodobnie jest to linka od odprężnika, nie wiem czy w BIGu jest on automatyczny czy ręczny, ale wydaje mi się że automat ,jeśli tak to będą "niewielkie" problemy z odpaleniem.

A ten problem z hamulcem hmmm, opisz dokładnie o co ci chodzi. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto zdjecie zacisku strzałka zaznaczyłem miejsce w którym mi ociera nie wiem czy dobrze zakładam mniejszy klocek . Jakie zadanie ma blaszka w zacisku która ma jest jak ma byc ona założona

http://images32.fotosik.pl/342/ecb27210390de9b9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...