Skocz do zawartości

przewiezienie PANNY MŁODEJ


Piocho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

taki mam temat. Koleżanka z pracy organizuje siostrze wieczór panieński. Na jego inaugurację dziewczyny wymyśliły, że z mieszkania pannę młodą na miejsce imprezy zawiezie jakiś fajny motocyklista. Zrobiłbym to sam, ale termin jest niefortunny - 14 sierpnia, czwartek - więc wyjeżdżam na długi weekend i mnie nie będzie w Warszawie.

Może byłby na forum jakiś chętny, dysponujący pół godzin czasu w czwartkowy wieczór, obecny w Warszawie, kto chciałby młodej dziewczynie pokazać co to OGIEŃ? Może się jeszcze zdąży rozmyślić ;)

Trasa ma przebiegać zdaje się z ronda wiatraczna na stare miasto - toteż trasą łazienkowską ogień pokazać można, nawet taki, że kolana zmiękną :biggrin:

Niemniej chodzi też o to, żeby dziewczyna dojechała na miejsce cała i zdrowa, toteż proszę o poważne oferty, poważnych motocyklistów, choć pewna nutka szaleństwa mile widziana :lalag:

Chętnych proszę o kontakt na priva.

Pozdrawiam.

 

 

 

JUZ NIEAKTUALNE. DZIEKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

taki mam temat. Koleżanka z pracy organizuje siostrze wieczór panieński. Na jego inaugurację dziewczyny wymyśliły, że z mieszkania pannę młodą na miejsce imprezy zawiezie jakiś fajny motocyklista. Zrobiłbym to sam, ale termin jest niefortunny - 14 sierpnia, czwartek - więc wyjeżdżam na długi weekend i mnie nie będzie w Warszawie.

Może byłby na forum jakiś chętny, dysponujący pół godzin czasu w czwartkowy wieczór, obecny w Warszawie, kto chciałby młodej dziewczynie pokazać co to OGIEŃ? Może się jeszcze zdąży rozmyślić ;)

Trasa ma przebiegać zdaje się z ronda wiatraczna na stare miasto - toteż trasą łazienkowską ogień pokazać można, nawet taki, że kolana zmiękną :flesje:

Niemniej chodzi też o to, żeby dziewczyna dojechała na miejsce cała i zdrowa, toteż proszę o poważne oferty, poważnych motocyklistów, choć pewna nutka szaleństwa mile widziana :)

Chętnych proszę o kontakt na priva.

Pozdrawiam.

JUZ NIEAKTUALNE. DZIEKI.

 

a moze zrobimy to na kilka motorkow?

;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie. Jezeli chcesz dziewczynie towarzyszyc, wziac jeszcze kumpli - bedzie im tylko przyjemniej. Ktos juz tam ja ma wiezc, ale moze bedzie chciala sobie motocykl wybrac. Jezeli bedziesz chetny - pisz do mnie prywatna wiadomosc, dam Ci namiary. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic sie nie rozmyslil. Dziewczyny kogos juz znalazly. Niemniej, gdyby dojechala w grupie - byloby jej pewnie fajnie. Klimaty sa raczej bez znaczenia - w koncu wszyscy to motocyklisci. Jak chcecie zrobic sobie przejazdzke - to jest to na pewno ciekawy do niej wstep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny kogos juz znalazly. Niemniej, gdyby dojechala w grupie - byloby jej pewnie fajnie.

Dziewczyny??? To może wszystkie pójdą na plecaki? Ale byłby wieczór panieński... Wszystkie zobaczyły by co to ogień... :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomosc od organizatorek imprezy:

 

"Nasz motor wyjeżdza o 20.30 spod ul. Sygietyńskiego 8, będą jechac około 1/2 godz. (nie wiem jaką trasą) i kończa na starym mieście przy rynku.

Dzięki i pozdrowionka."

 

 

Zycze wszystkim chetnym milej zabawy i niezapomnianych przezyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...