Skocz do zawartości

II Mazurski Zlot Motocyklowy "MOTOZGON.PL", 5-7.09.2008


MOTO-ZGON
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rafał, dzięki za fajne pomysły, co prawda nie wiem, czy ludzie byliby zachwyceni tym pierwszym, a z drugim to się telepatycznie zsynchronizowaliśmy, bo właśnie jest taki pomysł, aby w niedzielę, umożliwić ludziom (jeśli będą chcieli) sprawdzenie, czy po sobotnio-wieczornej balandze przy 4.000 watt, dobrej muzie i "soku", mogą już wracać do domu. Kilka osób prosiło mnie o rozważenie takiej możliwości i dogadanie się z Policją, aby np. użyczyła alkomat.

 

Z tym hałasem to z jednej strony chciałbym aby sobie ludzie poszaleli (w granicach rozsądku) ale niestety ogranicza nas fakt, że niedaleko miejscowości Zgon jest strefa ciszy (rezerwaty). Rekompensuje to jednak krystalicznie czysta woda w jeziorze Mokre, nad którym leży ośrodek oraz piękny krajobraz ze wzgórza, leżącego na terenie ośrodka - widok na jezioro i lasy. To trochę zobowiązuje. Dopóki np. o 2-3 w nocy ułani nie strzelają z motocyklowych tłumików, jest ok (w tych godzinach jest też dopuszczalne palenie... ale nie gumy, lecz gumki ;) )

 

Naturalnie wcześniej palenie gumy dopuszczalne, ale w wydzielonym miejscu i o określonym czasie (asfalt placu konkursowego). Najprawdopodobniej będzie jakaś fajna nagroda dla osoby, która pierwsza spali gumę - spróbuję zachęcić jakiegoś dystrybutora renomowanych opon, aby po zlocie ofiarował śmiałkowi nówkę...

 

MotoPozdro

Praetor

:crossy:

 

PS

A) czekam na kolejne pomysły i dziękuję, za ukierunkowanie wątku na ten konstruktywny tor :notworthy:

B) Gumbej - święte słowa, ja biję się w pierś. Moja druga połowa mówi na coś takiego "pier*olando" - walczę z tym z różnym skutkiem

C) zaczynam liczyć się z tym składem EKG :lalag:

Edytowane przez MOTO-ZGON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..cut...

 

Warto jednak brać przykład z innych i zostawić motocykl poza zlotem a zawitać piechty. Przecież jako NIE motocyklista będzie można targać mordę i chlać na umór ;)

 

kjujik

 

 

..może jednak pojadę na III edycję... :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted:

 

 

:flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto - Zgon zrozum ze komuś sie mógł ten "zlot" nie podobać. Ciagle podniecasz sie co to nie ty. Oglądając tą galerie na Twojej stronce i czytając podpisy to wszystko wygląda tak sztucznie. Do biznesu głowe masz dobrą - tutaj niby na dzieci, tu bezpieczeństwo i ta cała otoczka, a kasa do sakiewki leci.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jasne Trajka66 - zgadzam się z Tobą :lalag: Ale ta moja podnieta wynikła stąd, że Zlot od strony informacji, organizacji spięcia tematów, reklamy, sponsorów, ogarniam sam i jako młody motocyklista wciąż się uczący - również od Was (zlot nr 1 i 2 to był mój pierwszy projekt), nigdy wcześniej nie robiłem takiej imprezy.

Jeden z motocyklistów nie mógł w to uwierzyć, jak zapytał ile osób pomogło mi zorganizować kapele, nagłośnienie, nagrody motocyklowe i inne, samochody testowe Toyoty, i całą tą resztę gratisów (którą ktoś nazwał śmieciami). Ośrodek odpowiada zaś za sferę kwaterunkową i wyżywieniową. Zatem mam sporo tej pracy. I chciałbym aby z tą kasą było tak, jak piszesz. A, że jest inaczej niech świadczy fakt, że musiałem sprzedać z bólem moją Hondę. Zostaje mi WFM MO6 z 1963 r., dziadka.

Zapewne gdyby był sztab organizacyjny, byłoby mniej niedociągnięć, ale mam nadzieję, że kolejny - III Zlot w dniach 22-24 maja 2009 r. będzie doskonalszy...

 

WielkiePozdro4all

Praetor

 

PS

W sumie cieszę się, że trafiłem na tak wymagających recenzentów i jest to dla mnie nauka. Zrozumcie jednak, że parę opinii przekroczyło pewne granice wolności słowa, a te granice kończą się tam, gdzie zaczyna się dobre imię drugiej osoby.

 

Rafał:

niebawem dam znać o szczegółach dot. rejestracji na III zlot. Na stronie http://www.motozgon.pl pojawi się prosty formularz do faksowej wysyłki. Muszę też przygotować nowy regulamin zlotu. Przejrzysty i konkretny, żeby każdy zawczasu wiedział, czy impreza jest dla niego czy nie i czego może się spodziewać po III Zlocie, to wyeliminuje ewentualne niedomówienia czy rozczarowania. Nagła eksplozja tematu trochę mnie zaskoczyła i jeszcze nie zdążyłem tego spiąć.

Edytowane przez MOTO-ZGON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgoda Gerard. Jakiś czas temu przesłałem na priv moje stanowisko w tej sprawie Miklasowi. To prywatna treść między nami, ale mogę tylko powiedzieć, że mnie też to się nie podoba. Odbyłem już rozmowę z adminem, bo to taka "niedźwiedzia przysługa".

 

Pozdro2u

:crossy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zakopać (czyt.: usunąć posty dwa miesiące do tyłu) i udawać, że nie było tematu.

Sdkądś to pamiętam... ale Ty Moto-Zgon chyba trochę za młody na to jesteś.

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Na każdy zlot jest oddelegowany policjant motocyklista....

 

....Policja jest też w kontakcie z nami, gdyby miało dojść na zlocie do jakichś nieciekawych akcji...

 

Ze względów bezpieczeństwa na kolejny zlot najprawdopodobniej będziemy wpuszczać tylko osoby, które zarejestrowały się faksowo / mailowo, z podaniem kompletnych danych. Wychodząc z założenia, że jak ktoś się wstydzi swojego nazwiska i nr. motocykla, to jest to niedobra sytuacja rodząca zagrożenie...

 

 

 

Widzę że masz układy na Policji skoro są na każde Twoje kiwnięcie palcem . Ciekawe że Policja nawet mecze nie chce obstawiać , a tu lokalny prywatny zlocik i są do pełnej dyspozycji ... BARDZO CIEKAWE :icon_eek:

 

I poczytaj sobie ustawę o ochronie danych osobowych ... może unikniesz następnego ,,przegięcia''

 

 

Ale spoko ... wiem po co to napisałeś ... najpierw wirtualnie dokopałeś paru osobom , a teraz PO PROSTU JESTEŚ OBSRANY W GALOTY !!! :icon_biggrin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze zrozumiałem, że chcesz zabronić turystycznemu ośrodkowi wypoczynkowemu (vide: "przegięcie"), odebrania faksu ze zgłoszeniem rezerwacji pobytu w tym ośrodku - gdzie jest napisane, kto rezerwuje i na jaki termin? :clap: ...bez komentarza.

 

Co do "układów", pozostawię to również bez komentarza...chyba za dużo oglądasz telewizji sensacyjnej. Policja ma pewne ustawowe obowiązki, chodzi m. in. o tzw. zapewnienie bezpieczeństwa obywateli i porządku publicznego. Poza tym gdyby nie ciekawe dane statystyczne, uzyskane od Policji, nie powstałaby audycja w Polskim Radio dot. bezpiecznej jazdy na motocyklu oraz o wypadkach z winy kierowców Puszek (nie mylić z audycją w TOK FM, ta była bardziej poświęcona zlotowi). Po co obrażasz Policję, pomawiając, że jest "na kiwnięcie palca"...

 

Wiele osób na I i na II Zlocie mówiło mi, że się cieszy, że jest Policjant motocyklista, na którego motorze dzieci z domów dziecka mogą sobie usiąść i zrobić zdjęcie, ale przede wszystkim dlatego, że zlot dzieki temu omijają osoby, którym obecność Policji nie odpowiada...

 

Zastanów się, może coś jest w tym na rzeczy, skoro w akcję towarzyszącą Zlotowi włącza się Policja, Radio publiczne, dwie rozgłośnie Radia komercyjnego, wiele podmiotów, a przede wszystkim fajni motocykliści...

 

Widzisz, różnimy się tym, że mimo, iż próbujesz mnie obrazić stwierdzeniami w stylu "teraz po prostu jesteś obsrany w galoty!!!" odpowiadam Ci spokojnie i bez emocji...

 

Nie wiem skąd tyle nienawiści, szczególnie od osób, które nie były na zlocie I i II. Ja rozumiem, że Wy się znacie, jeździcie na spotkania forumowe, tworzycie fajną ekipę. Nie mam szans w konfrontacji ze zgraną grupą, ale zbiorowe bicie murzyna, chyba nie jest fair...

 

Pozdro1jeszcze

Edytowane przez MOTO-ZGON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze zrozumiałem, że chcesz zabronić turystycznemu ośrodkowi wypoczynkowemu (vide: "przegięcie"), odebrania faksu ze zgłoszeniem rezerwacji pobytu w tym ośrodku - gdzie jest napisane, kto rezerwuje i na jaki termin? :clap: ...bez komentarza.

Oczywiście, jako organizator zgłosiłeś do GIODO fakt istnienia bazy danych osobowych, prawda?

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motozgon to naprawde nie jest nienawiść ....ot mała riposta nic więcej . :biggrin: Nie bierz tak wszystkiego do siebie bo w jaką traume wpadniesz,jąkać sie zaczniesz lub cos w tym stylu :wink: .Po prostu "rozlużnij zwieracze" a wszyscy na tym zyskają .Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że organizator sprawdziłby się w jakieś dużej korporacji albo jeszcze lepiej w biurze prasowym rządu :icon_biggrin: Tylko nie dawać broni do ręki bo kolega wyznaję zasadę bądź mi bratem albo giń nie mówiąc już o wysługiwaniu się jakimiś nieudolnymi kapusiami :icon_twisted:

Edytowane przez Barył
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka Rafal ponownie:

piszesz o rozluźnieniu "zwieraczy", kurcze nie wiem czy to dobry pomysł :icon_question: , bo znów Falko napisze, że "teraz po prostu jesteś obsrany w galoty!!!" :biggrin:

 

Barył - witencja:

Trafiasz w 10-tkę, tylko z tymi kapusiami przesadziłeś :eek: Myślę, że w dostrzeganiu przez organizatorów zlotu, dobrej roli Policji w ruchu drogowym nie ma nic złego. I powiem szczerze, cieszę się, że może na zlocie być obecny Policjant motocyklista, z powodów, które opisałem jw. Jeśli komuś to nie odpowiada - trudno nie musi przyjeżdżać. Jeśli nie ma złych intencji, bawi się w sposób zgodny z prawem (tylko o to nam chodzi), to nie ma się czego obawiać i spędzi miło czas. Ale jak wynika z naszej rozmowy, o gustach się nie dyskutuje. Jeden lubi to, drugi tamto.

 

Myślę, że dla obu stron sporu (i tych na tak, i tych na nie) płynie z wymiany zdań taka nauka, że należy szanować upodobania innych, a na pewno nie oceniać i nie krytykować, czegoś czego się nie widziało. Ja swoją naukę wyciągam z tej rozmowy i dlatego serdecznie Was pozdrawiam - bez propagandy i bez marketingu...

 

:crossy:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...