Skocz do zawartości

Honda nsr 125 99r kilka pytań


Pawelmlody
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tydzień temu kupiłem honde nsr. Na początku jeździło sie fajnie tylko v-max nie był zbyt duży(100km/h) podobno moto jest zablokowane do 15km. Na luzie kręci sie do 11tys a na biegu to ciągnie jedynie do 7tys. obr. gdzie jest ta blokada? czy trudno ją ściągnąć?? drugie pytanie to od 2 dni mój motor nie jest w pełni sprawny pamiętam że troche mi sie rano śpieszyło dobrze go nie rozgrzałem i odrazu na gaz a po kilkuset metrach moto zaczęło sie mulić i zgasło. W domu wykręciłem świece była czrna i zaolejona, wyczyściłem gaźnik i wypaliłem nad gazem świece, moto zapaliło a po kilku minutach znowu zgasło efekt świeca zaolejona czarna. Jeszcze raz ją wypaliłem i moto znów odpalił i już mogłem troche dłużej pojeździć (ok10km). zgasiłem zaotawiłem na godzine i znów to samo, czyżby świeca była już do wymiany (NGK R) czy to coś innego??Prosze o pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie złe wyregulowany gaźnik, zbyt bogata mięszanka lub dozownik podaje za dużo oleju ( z tym dozownikiem lepiej sie nie baw bo zatrzesz).

A bardzo dymi?

Przy prawidłowej regulacji świeca pownna sie oczyścić sama. Po około 30km jazdy powinna sie wypalić na jasnobrązowo, czarna nie może być bo na świece nie wyrobisz.

 

Z blokadami to nie wiem niech sie wypowie ktoś kto ma nsr. Może moduł zapłonowy. Ile ma odblokowana nsr chyba 29HP to prawie drugie tyle poczujeszcz różnice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...