Skocz do zawartości

GSXR 3/4 k7 z Grudziądza


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

na wstępie zaznaczam, iż nie jestem pewien czy to dobry dział ale obecnie nie znalazłem lepszego (po podziale forum na marki wrzucenie tego w temacie suzuki nie miało by sensu).

 

Znalazłem ciekawą sztukę dla mnie więc proszę Was o wszelkie sugestie:

może ktoś zna właściciela, ma jakieś doświadczenia z tą osobą albo mieszka w okolicy i była by chętna pomóc mi i odwiedzić na dniach motocykl w celu zrobienia rekonesansu ??

dodatkowo czy możecie polecić mi w okolicy jakiś serwis (najlepiej aso suzuki) w którym mógłbym go sprawdzić? wybieram się w sobotę.

 

http://www.allegro.pl/item408504102_suzuki...estrowany_.html

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbliżej ASO Suzuki to chyba w Toruniu ta firma:

http://www.wilmat.pl/

Oni salon Suzuki mają od niedawna i nie mogę ich "normalnej" strony znaleźć. Mieści się na ul. Gdańskiej zresztą na tej str. www masz nr telef. zadzwoń i podpytaj jak np. pracują w soboty.

Pozdr.

Ps. w Grudziądzu na pewno nie ma ASO marek japońskich (motocykli).

Edytowane przez lukimaster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki...

Przyglądałem się dokładnie temu moto i oprócz braku jednej nalepki na boczku (podobno była ułamana owiewka więc wymieniono ją ale nie kupiono nalepki) wypatrzyłem też inne zonki, jak np inna opona z tyłu niż fabryczna (kto zmienia oponę po 2 tys jak battlax 014 wytrzyma około 6 tys spokojnie? Do tego napis suzuki na pługu też jest robiony, to nie jest oryginalna nalepka bo ma całkiem inne wymiary i odcień...

Tak więc nie zawracam Wam głowy, szrot do skasowania i nie warty oglądania imo :biggrin:(

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z owiewek nalepki się odklejają :icon_rolleyes: Cóż za zbieg okoliczności!

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki...

Przyglądałem się dokładnie temu moto i oprócz braku jednej nalepki na boczku (podobno była ułamana owiewka więc wymieniono ją ale nie kupiono nalepki) wypatrzyłem też inne zonki, jak np inna opona z tyłu niż fabryczna (kto zmienia oponę po 2 tys jak battlax 014 wytrzyma około 6 tys spokojnie? Do tego napis suzuki na pługu też jest robiony, to nie jest oryginalna nalepka bo ma całkiem inne wymiary i odcień...

Tak więc nie zawracam Wam głowy, szrot do skasowania i nie warty oglądania imo :icon_rolleyes:(

 

Oj, z takim podejściem to ciężko będzie Ci kupić moto. Swojego dłuuugo szukałem, chociaż nie byłem aż tak wymagający. Poza tym, na co liczysz szukając moto z 2kkm przebiegu? Że się komuś znudził albo kupił przez pomyłkę? Wiadomo, że miał 'przygodę' i pewnie kierownik się zraził do jazdy. Zbadaj tylko czy moto proste i nie nakombinowane i kupuj. Przesądzanie, że to szrot na podstawie odcienia naklejki? Dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem przekonany że był konkretnie rozje.........any.

 

Bardzo możliwe. Ja go nie oglądałem 'na żywo' a jedynie na zdjęciach. Zresztą chodziło mi bardziej o kryteria oceny a nie konkretnie ten sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za odp. Faktycznie znaleźć ideału się nie da ale za takie pieniądze będę szukał i szukał by był jak najbliższy ideałowi :)

 

Opona, brak dwóch nalepek, inna jakaś niefabryczna i źle przyklejona, dodatkowo motocykl nie ma żadnej książki serwisowej a sprzedawca nie wymienił nawet oleju w terminach podawanych przez producenta (suzuki na etapie docierania wymaga tego zabiegu chyba przy 1 tys km) a jeśli chodzi o wygląd to taki po prostu sprowadził.

 

Może gdyby moto było w Warszawie to bym się pofatygował a tak to odpuszczam ;/

 

Nadal szukam 3/4 k6, k7, jeśli ktoś o jakimś wie to proszę o informacje :)

Edytowane przez foks

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na lytra jeszcze za wcześnie, bliżej mi do 600 niż 1000 :notworthy:

 

A tego może ktoś z Was oglądał już?

 

http://www.allegro.pl/item409548723_suzuki...acz_ideal_.html

Edytowane przez foks

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat co do tych ideałów to nie masz racji, bo na prawdę zdarzają się wyjątki. Rzadko bo rzadko ale można spotkać dosłownie perfekcyjnie utrzymane motcykle.

 

Swoją CBR sprowadziłem sam z Włoch i może to zabrzmieć typowo, ale prawdziwie absolutnie bezwypadkową, po pierwszym właścicielu w wieku prawie 70 ;) lat z przebiegiem 17 tysięcy, oczywiście prawdziwym. A jak by nie patrzeć to przecież już 6 letni motocykl...

 

Morał z tego taki, że trzeba szukać, szukać i jeszcze raz szukać. Ja myślę, że ta cierpliwość z reguły się opłaca bo można czasami znaleźć takie sztuki, że serce ściska... :biggrin:

 

A co do tej 3/4 z Grudziądza to moto z USA więc myślę, że było po solidnej glebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wierzę w to, aby ten gixs z Grudziądza był po strasznej glebie. Skoro właściciela nie stać na oryginalne naklejki to stać go było na wymianę części doprowadzając do idealnego stanu wizualnego? Myślę,że póki nikt go z bliska nie obejrzał i nie rozbierał trudno sugerować,że motocykl miał w przeszłości mocną kolizję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...