Skocz do zawartości

Pomarańczowe bakłażany!


baklazan22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

się pochwalić chciał żem :biggrin:

 

Z mojej wiernej ( no może poza Jej fochami z paleniem na ciepło ) DR 350 przesiadłem się na taką świeżyznę..

 

Moja [nowa] żona.. KTM EXC 250F `08

 

http://www.bikepics.com/members/baklazan/08250excf/

 

Tym razem, niestety nie było już przygód jak z każdym moim dotychczasowym moto, z odpaleniem po sprowadzeniu moto do domciu.. bo wystarczył guziczek :bigrazz:

 

Moto trochę z charakterystyki silnika przypomina 2t, bo z dołu w ogóle nie idzie, aż w końcu przy jakichś obrotach ( których jeszcze nie zdążyłem 'wyczuć' ) wyrywa ręce - ale nie spodziewałem się rewelacji, bo jak to 250 4t trza kręcić! :buttrock:

Zawieszenie muszę jeszcze chyba pod siebie podregulować, bo.. jazda nawet na asfalcie na siedząco jest baaardzo nieprzyjemna :)

 

Jak na razie zrobiłem nią 130 pierwszych docieranych jej km, przez które dostała dość konkretnie w dupę..

 

Bajka, po prostu bajka.. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ciesz sie tak , nie ciesz i tak ci sie zatrze :icon_biggrin:

 

a tak serio to gratulacje, wkoncu to kat :biggrin:

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej narzekania, więcej radości chłopie! :wink: :crossy:

 

 

Gratulacje!!!! To świetna maszynka :lalag: , raceingowy sprzęcik o przyjaznym oddawaniu mocy :flesje: , w rękach doświadczonego kierowcy robi cuda wszelakie :banghead:

noo.. i ta piękna, ażurowa KTMowa bryła - witaj w rodzinie baklazan22! :cool:

 

 

ps. jesli mogę coś zasugrować - nie dłub przy zawieszeniu, jesli nie jesteś zawodnikiem, który wie o co biega lub 150 kilowym mięśniakiem.

Fabryczne ustawienia nie są złe na początek. Bobrykaj sobie, uklep amorki, oswój się z kanapą i potem zadecyduj. Między nami - kanapa w DRce to jakiś koszmarny ponton w który wpada się po szyję :wink: , na KTMowej bedziesz za chwilę wyczuwał każdy niuans tylnego koła, a inna sprawa, że ergonomia pozycji stojącej w KTMach jest taka, że generalnie za nie będziesz chciał siadać :clap:

graty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w rękach doświadczonego kierowcy robi cuda wszelakie :)

Czyli w żadnym wypadku mnie, ale liczę, że katem w końcu latając między innymi dużo na Łazach się 'nauczę'.. :)

 

 

ps. jesli mogę coś zasugrować - nie dłub przy zawieszeniu, jesli nie jesteś zawodnikiem, który wie o co biega lub 150 kilowym mięśniakiem.[...]a inna sprawa, że ergonomia pozycji stojącej w KTMach jest taka, że generalnie za nie będziesz chciał siadać

To fakt, to fakt..

 

Może to nieco masochistyczne, ale podoba mi się taka odmiana po miękkiej zawiesze DR, a inną sprawą jest to, że zmusi mnie to w końcu do jazdy na stojąco, bo zwykle za dużo siedzę :)

 

noo.. i ta piękna, ażurowa KTMowa bryła - witaj w rodzinie baklazan22!

Ależ dziękuję ślicznie Ucek :)

 

Mam tylko jedno ale, bo chyba czegoś nie dostrzegłaś -

kiedyś jak spotkaliśmy się w lesie, byłem DR to zostałem jedynie obsypany piachem, bo z enduro adventure nie gadacie..

Wybacz, ale o co chodziło ?

Czy jak mnie spotkacie na kacie skusicie się zamienić słowo .. ?

 

To, że jedna osoba Ci tam dogadała nie znaczy, że całe forum jest przeciwko Tobie, a zwłaszcza my.. :)

 

Trochę bynajmniej było to dla nas niemiłe :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baklazan22 przykro mi, ale ja cię nie kojarzę z reala. Wydaje mi się, ze pisał kiedyś do mnie twój fader odnośnie kursów na A1 w ProMotorze - ale może to był inny fader kogoś od was? :buttrock:

W trasie spotykamy dużo ludzi i nie przypominam sobie kiedy to być mogło, ale sądząc po odpowiedzi, to lataliśmy wtedy z Markiem (konikkonik), bo to jego klasyczny, wręcz flagowy tekst :)

99% ludzi strzela wtedy focha, a on ma niezły ubaw :icon_biggrin:

Następnym razem daj znak, że wy, to wy i że chcecie pogadać :icon_biggrin:

 

co do reszty - szkoda słów - gentlemani nie rozmawiają publicznie na takie tematy :)

 

anyway - gratulacje raz jeszcze! - sprzęt przefajny - wypasiony i milutki. Oby ci dobrze służył :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baklazan22 przykro mi, ale ja cię nie kojarzę z reala. Wydaje mi się, ze pisał kiedyś do mnie twój fader odnośnie kursów na A1 w ProMotorze - ale może to był inny fader kogoś od was? :biggrin:

W trasie spotykamy dużo ludzi i nie przypominam sobie kiedy to być mogło, ale sądząc po odpowiedzi, to lataliśmy wtedy z Markiem (konikkonik), bo to jego klasyczny, wręcz flagowy tekst :icon_razz:

99% ludzi strzela wtedy focha, a on ma niezły ubaw :buttrock:

Następnym razem daj znak, że wy, to wy i że chcecie pogadać :crossy:

 

co do reszty - szkoda słów - gentlemani nie rozmawiają publicznie na takie tematy :smile:

 

anyway - gratulacje raz jeszcze! - sprzęt przefajny - wypasiony i milutki. Oby ci dobrze służył :icon_eek:

Tak tak, to chodzik, deszczowy kieedyś pisał.

 

Z 'reala' faktycznie słowa jeszcze nie zamieniliśmy, widziałem Cię parę razy jedynie w poland position w piasecznie ( mozliwe ze i Ty mnie, niski, dredy, często arafatka )

 

A gentelmani przepraszam, ale nie zachowują się jak konikkonik w lesie zostawiając w pamięci jedynie złe wspomnienia

 

Tak czy owak, dziękuję bardzo, mam nadzieję że przy następnej okazji spotkania będzie trochę inaczej ono wyglądać :smile:

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...