Skocz do zawartości

Yamaha Raider


Raptor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy znalazłem bardzo fajna stronę z błędami do naszych wspaniałych maszyn mam nadzieje ze nigdy sie to nikomu nie przyda ale na wszelki wypadek :D

 

http://www.customraider.net/tech_articles.html

 

 

ja mam co prawda błąd 22 i wiele mi to nie pomogło bo nie wiem gdzie jest ten czujnik :)

 

Dzięki Mruwa, oby się nie przydała!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może twoje jakieś tam żmije czy co tam to jest - to nie , ale co do Roberta to się nie pomyliłem. Miałem kiedyś nieprzyjemność kupienia takich Cobr z Lidora motorowni mało że nie było instrukcji montażu z zestawieniem elementów( kompletu) , to oczywiście brakowało wszystkich elementów montażowych ( flansze złączki,uszczelnienia itp) rozmontowałem swoje wydechy no i się zaczęło . Maile , reklamacje ,pouczania , po dwóch tygodniach przepychanek z distawcą i zablokowanym w lipcu motocyklem odesłalem Lidorowi jego cudowne Cobry i dalej bujam się na seryjnym wydechu . Ale coś mnie kusi do zmiany na tuningowy wydech no i kilka innych drobiazgów ( ciekawszy gmol , rejestracja na bok , może inna owiewka i oparcie pasażera ). :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może twoje jakieś tam żmije czy co tam to jest - to nie , ale co do Roberta to się nie pomyliłem. Miałem kiedyś nieprzyjemność kupienia takich Cobr z Lidora motorowni mało że nie było instrukcji montażu z zestawieniem elementów( kompletu) , to oczywiście brakowało wszystkich elementów montażowych ( flansze złączki,uszczelnienia itp) rozmontowałem swoje wydechy no i się zaczęło . Maile , reklamacje ,pouczania , po dwóch tygodniach przepychanek z distawcą i zablokowanym w lipcu motocyklem odesłalem Lidorowi jego cudowne Cobry i dalej bujam się na seryjnym wydechu . Ale coś mnie kusi do zmiany na tuningowy wydech no i kilka innych drobiazgów ( ciekawszy gmol , rejestracja na bok , może inna owiewka i oparcie pasażera ). :wink:

 

Witam . Mam prośbę do Yurek58. Gdybyś bardzo się nudził mógłbyś zrobić fotkę tłu swojego motocykla z bliska . a szczególnie uchyt rejestracji i element zamiast uchwytu na rejestrację i kierunki . Jeszcze małe pytanko - jeżdzisz z sakwami , bo zastanawia mnie czy mieszczą się z podstawą boczną rejestracji. Z góry dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś szuka pomysłów na przeróbkę (fajne kierunki) Tel 500 369 396 lub konto na Facebooku

https://pl-pl.facebook.com/pages/MOD-BIKE-CHOPPERS/150337395046537

Poniżej filmik zrobionego raidera i zdjęcia z lakierowania i uchwyt tablicy

Edytowane przez robert b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kris1,

wrzucam tu fotki o które prosiłeś. Ja nie jeżdżę ani nie zamierzam jeździć z bocznymi sakwami i sądzę, że tak zamontowany uchwyt tablicy z boku jak u mnie raczej uniemożliwia założenie takich sakw. Jeżeli chodzi o chromowany element znajdujący się w miejscu mocowania tablicy rejestracyjnej z tyłu, to oryginalne mocowanie tablicy z USA, ale ze względów oczywistych nasza tablica się w nim nie mieści więc znajomy wyciął mi na laserze tabliczkę z blachy 1mm jak na załączonych zdjęciach, pod spód podłożyłem folię odblaskową samoprzylepną i efekt jest taki jak widać.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

post-75854-0-66116600-1423771918.jpg

post-75854-0-45774500-1423771958.jpg

post-75854-0-87070100-1423771989.jpg

post-75854-0-65611600-1423772005_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam założony V&H 2in2 i zakładam filtr stożkowy barona będę zrobiony filmik z montażu ale to dopiero gdzieś za 2 tygodnie bo teraz nie mam czasu.

A co bardziej polecacie koledzy komputer V&H , power commander 5 czy if2000 ?

Edytowane przez Mruwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yurek 58.Dzięki za foty , szkoda że nasze rejestracje się tam nie mieszczą. Chyba nie będzie możliwe skopiowanie twojego pomysłu na zamocowanie tablicy, ja wtym miejscu mam tuleję do wpięcia sakwy też nie bardzo lubię jeżdzić poobwieszany jak wielbłąd i wkoło komina odpinam wszystko (szybę,sakwy) i jezda na golasa , ale jak dalej no i jesze plecak , to siła wyższa zakładam juki i wio. Coś wymyślę , może to co zrobili chłopaki z Sosnowca sugerowani przez Roberta b. Ciekawe jak wyjdzie Mruwie ten stożek , chyba to sporo roboty , ja mam orginalny Yamachy ale nasączany olejem jak akcesoryjny taki był zamontowany. CHwyciły żmije :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...