Skocz do zawartości

Yamaha Raider


Raptor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluję. Wygląda na to, że nie jest to jednak komplet z S. Za to kominy masz super. Niech Ci służy.

Przy okazji jeszcze fotka mojego Raideraattachicon.gifDSC_0729 kopia.jpg

ale masz petarda gmole - zgaduję, ze dłubałeś sam? Nie chcesz i dla mnie wydłubać takich z nierdzewki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja S ma chromowane kapy silnika/dekle silnika, chromowane lagi, półki, mocowanie kierownicy, puszki przykrywające cewki, przełączniki i zbiorniczki na kierze, oraz felgi bez czarnego koloru wewnątrz.

Wersja bez S ma wszystkie te elementy malowane na czarno. Wiem, bo mam taką, jedynie dla lepszej estetyki mam wypolerowane lagi i kilka dodatków z Kury aby troszkę chromu dołożyć.

Yamaha Virago 535 -> Suzuki VS800 -> Yamaha Raider XV1900

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Rayan, to jest konkretna odpowiedź.

Sly_Gdańsk, zgadza sie gmole to samoróbka, ale nie własna tylko zamówiona u jednego z kolegów z Warszawy, który zagląda na to forum czasem. Zajrzyj parę stron wcześniej a zobaczysz jego Raidera z takim gmolem jaki byś chciał mieć.

 

post-75854-0-97370000-1496071536_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja S ma chromowane kapy silnika/dekle silnika, chromowane lagi, półki, mocowanie kierownicy, puszki przykrywające cewki, przełączniki i zbiorniczki na kierze, oraz felgi bez czarnego koloru wewnątrz.

Wersja bez S ma wszystkie te elementy malowane na czarno. Wiem, bo mam taką, jedynie dla lepszej estetyki mam wypolerowane lagi i kilka dodatków z Kury aby troszkę chromu dołożyć.

Tak, już doszedłem do tego że S zdecydowanie więcej ma chromu, no nic to, cośtam pewnie dołożę też, ale raczej niewiele, nie robi mi specjalnie różnicy czy mam dużo czy mniej chromu, pewnie bagażnik solo, obrotomierz, solo sakwa jakaś niewielka dyskretna bez ćwieków i frędzli :) i gmole to będzie wszystko co dołożę. Dzięki za wyczerpujące info :)

 

Brawo Rayan, to jest konkretna odpowiedź.

Sly_Gdańsk, zgadza sie gmole to samoróbka, ale nie własna tylko zamówiona u jednego z kolegów z Warszawy, który zagląda na to forum czasem. Zajrzyj parę stron wcześniej a zobaczysz jego Raidera z takim gmolem jaki byś chciał mieć.

 

dzięki, napisałem wiadomość do Mazaka z zapytaniem, zobaczymy czy da radę...bardzo mi się podobają te gmole, zdecydowanie najciekawsze jakie widziałem, choć oryginalne trójkątne też są ok i w razie czego takie dokręcę jak się nie uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, już doszedłem do tego że S zdecydowanie więcej ma chromu, no nic to, cośtam pewnie dołożę też, ale raczej niewiele, nie robi mi specjalnie różnicy czy mam dużo czy mniej chromu, pewnie bagażnik solo, obrotomierz, solo sakwa jakaś niewielka dyskretna bez ćwieków i frędzli :) i gmole to będzie wszystko co dołożę. Dzięki za wyczerpujące info :)

 

dzięki, napisałem wiadomość do Mazaka z zapytaniem, zobaczymy czy da radę...bardzo mi się podobają te gmole, zdecydowanie najciekawsze jakie widziałem, choć oryginalne trójkątne też są ok i w razie czego takie dokręcę jak się nie uda.

miałem oryginalne trójkątne, ale zmieniłem na ten wzór Mazaka bo mi się podoba a "w razie czego" ochroni trochę bardziej, zresztą Mazakowi jak pisał już się w kolizji sprawdził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre, nie dawałbym żadnych więcej ozdób ponad to, gdzieś to wypatrzył?

 

zrzuciłem sakwy i ich mocowani i dokręciłem gmole, w sumie koniec na razie. Taki efekt

Wycięte laserem, dospawane tuleje z gwintem i chrom - to wszystko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mechanika potrzebuje jest jakis wolontariusz?

Lub inaczej...moze ktos potwierdzic (wersja preferowana) lub zaprzeczyc (wersja mniej przyjazna) wycie skrzyni na niskich biegach, w szczegolnosci przy hamowaniu silnikiem? Nie wiem czy sie brac za sprzeglo przy 15 kmil, lae wyglada na to ze cos mu dolega. Ponadto pojawia sie problem z przerzuceniem z 1 na 2. Jak u Was?
K

Edytowane przez skrzysiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mechanika potrzebuje jest jakis wolontariusz?

Lub inaczej...moze ktos potwierdzic (wersja preferowana) lub zaprzeczyc (wersja mniej przyjazna) wycie skrzyni na niskich biegach, w szczegolnosci przy hamowaniu silnikiem? Nie wiem czy sie brac za sprzeglo przy 15 kmil, lae wyglada na to ze cos mu dolega. Ponadto pojawia sie problem z przerzuceniem z 1 na 2. Jak u Was?

K

Ja bym nie obstawiał sprzęgła, gdy wyje bez rozłączania napędu, jak piszesz przy hamowaniu silnikiem. Nie masz w pobliżu jakiegoś zaufanego mechanika, który by to osłuchał? :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiem, że temat był wałkowany, ale może ktoś mi podpowie na gotowo. Chcę do Raidka na przód do kierunków włożyć żarówki led dwukolorowe, wiem, że potrzebny jest dodatkowo rezystor aby pozbyć się problemu z częstotliwością mrugania. Poszukuję czegoś w tym stylu chodzi mi o mocowanie bolców pod PY21W,

a żarówka mniej więcej taka tylko z odpowiednio umiejscowionymi bolcami:

Macie jakieś pomysły.

Jak poradziliście sobie z tym u siebie.

Chciałbym załatwić temat w miarę bezboleśnie bez większej ingerencji w klosz kierunkowskazu.

 

 

post-88834-0-51893200-1497337505_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslisz ze skrzynia? Moze tak byc chociaz oby nie. Sprobuje wysprzeglic zobaczymy czy przestanie buczec, olej tez sprawdze moze sie nie smaruje. Cholera do moldawii mialem leciec a tu suprajs najgorsze ze nie mam czasu dlubac

a na przyśpieszeniu tez słychać czy tylko na hamowaniu silnikiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...