Skocz do zawartości

Yamaha Raider


Raptor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

szybkę sami robiliśmy z 5mm plexi, jak chcesz dam Ci fona do Spalonego - który wykona Ci całość z uchwytami :rolleyes:

 

jeszcze mamy osłony pompy hamulcowej jak na fotce. Jeśli macie wydechy nie oemowe to przydadzą się

 

https://zapodaj.net/e8caae2164c7d.jpg.html

Jakbym mógł prosić puść na Priv te namiary.

 

Podoba mi sie jeszcze jedna szybka taka zapędami do okola. Postaram sie znaleźć i wrzucę.

 

A to ta szybka co pisałem powyżej...

post-86057-0-31201700-1492149678.jpg

post-86057-0-59448100-1492149737.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!

 

mazak, napis na osłonie jest wycięty czy to jest coś naklejone? To jest sama blacha czy są do tego jakieś bajery? Nie jestem pewien czy dobrze zrozumiałem, ale na Twoim zdjęciu osłona "świeci". Ile kosztuje?

 

Wycięty jest napis Raider 113, wyłożony paskiem diód led i zalany gumą lateksową... no i świeci :) to też ma Spalony

 

2aee32d8b3ef.jpg

co do żarówki - polecam tą, nic nie trzeba zmieniać (tylko trochę odgiąć pałąk zabezpieczający żarówkę)

 

c4e857ba472f.jpg

 

 

https://pl.aliexpress.com/item/2015-New-H4-32W-3000LM-LED-Motorcycle-Headlight-Bulb-Headlamp-High-Low-Conversion-Beam-Driving-Headlamp/32345712276.html?spm=2114.13010608.0.0.Uu4cCT

Edytowane przez mazak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam Panowie, jestem świeżym posiadaczem Raidera z 2014 r., przygodę z nim dopiero zaczynam. Mam pytanie odnośnie wymiany oleju i filtra - coś możecie polecić. Wiem, że temat był już poruszany ale może coś się zmieniło. Ostatnio usłyszałem, że jest naklejka z informacją pod siedzeniem, ale tego jeszcze nie sprawdziłem. Syntetyk?, półsyntetyk?, motul 5100 10w40?, a może Yamalube? Z góry dziękuję za wskazówki. Ps. pogoda nie rozpieszcza ale liczę, że już niedługo będzie można trochę polatać. Lwg ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj w gronie.

W tym względzie niewiele się zmieniło. Ludzie mają swoje przyzwyczajenia a instrukcja mówi, że zalecany olej silnikowy to min. SAE20W/40 4,9l, olej do skrzyni rozdzielczej SAE80API GL-4 0,55l.

Ja leję do moto z 2011 r. już drugi rok syntetyk Motul 10W/50 i jest OK.

 

Pochwal sie jakimś foto Twojego rumaka. LwG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po chwili namysłu zdecydowałem, że swojego zaleję motulem 7100 10W40. Trochę sugeruję się naklejką pod siedzeniem, trochę radami innych, ale z tym jest różnie - co rocznik to inny olej :wink:. A czas pokaże czy wybór był słuszny.

Ps. co do foty moto :biggrin: LWG!

post-88834-0-65516600-1495280418_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pięknie Sebex. Niech Ci służy.

Ja mojego ostatnio trochę zmieniłem. Obszyłem siedzenie, założyłem gmol (wzór Mazaka-wielkie dzięki za pomoc), i radio z odtwarzaczem-słychać że hej! :ohmy: post-75854-0-36874500-1495480895_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pięknie Sebex. Niech Ci służy.

Ja mojego ostatnio trochę zmieniłem. Obszyłem siedzenie, założyłem gmol (wzór Mazaka-wielkie dzięki za pomoc), i radio z odtwarzaczem-słychać że hej! :ohmy: attachicon.gifDSC_0138 kopia.jpg

Pochwal się tym radyjkiem,, bo mnie zainteresowałeś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję raidera ale raczej nie jest to wersja S jak masz w opisie.

Po VIN Autocheck powiedział mi że S , tu też mi tak mówi : https://www.cycletrader.com/dealers/Dream-Machines-Indian-Motorcycle-2942012/listing/2009-Yamaha-Raider-S-Liquid-Silver-w-Flames-121415715 , ale jak nie to co mam teraz zrobić :). Możesz mieć niemniej rację, S chyba więcej chromu powinna mieć. Sprzedający nie ogłaszał jej jako S niemniej, ja tylko się Autocheckiem posłużyłem. Wygląda na to że moja wersja to XV19CYS/C. A tu też gada że S ... Sam nie wiem, większego znaczenia to dla mnie niemniej nie ma.http://www.cleanharleys.com/vehicles/3830/2009-yamaha-raider-s-xv19cys-c

Edytowane przez Slay_Gdańsk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...