Skocz do zawartości

Yamaha Raider


Raptor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mazak, widzę, że masz wydechy V&H 2-1. Ja mam takie same, w środku całkowicie puste i są bardzo głośne. W Twoich jest coś w środku? Lidor oferuje takie tłumiki nowe. Pytałem tam o db-killery, ale powiedzieli, że do tego modelu wydechu w ogóle nie db-killerów. Jednak w moim tłumiku są schowane dwa gwintowane M6 i wyglądają jakby były właśnie do mocowania db-killerów. Masz jakieś doświadczenia w tym temacie? Zacząłem już kombinować, żeby wstawić przy końcu wydechu dekiel z otworem fi 32. Na pewno stłumi i spaliny. Nie mam doświadczeń w tym temacie.Kaliński proponował, że dorobi mi db-killery, ale chce 2-3 tygodnie i 400 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mazak, z tą kostką to nie jest tak do końca jak piszesz, bo mój Raider jest rocznik 2011 i znalazłem ją w obudowie lampy. Ale mniejsza z tym, najważniejsze że jest i można ją wykorzystać do załączania dodatkowych świateł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mazak - wygląda swietnie (w sensie moto:))

 

kostka jest w lampie w każdym roczniku z tego co wiem, wiec podpisuje się pod Y58

 

A'propos; czy ktoś cos odnośnie DB killera do cobry swept?

 

K

Edytowane przez skrzysiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adi... ni cholery nie wiem czy mam coś w środku - głośne są ale nie tak jak puste. Zerknę to napiszę.

 

Co do kostki macie rację - ta w lampie z 2 przewodami (czarny i niebiesko/czarny) WSZYSTKO HULA ZNAKOMICIE

 

frontdqd.jpg

 

boknoc.jpg

Edytowane przez mazak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

szybkę sami robiliśmy z 5mm plexi, jak chcesz dam Ci fona do Spalonego - który wykona Ci całość z uchwytami :rolleyes:

 

jeszcze mamy osłony pompy hamulcowej jak na fotce. Jeśli macie wydechy nie oemowe to przydadzą się

 

https://zapodaj.net/e8caae2164c7d.jpg.html

Edytowane przez mazak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!



mazak, napis na osłonie jest wycięty czy to jest coś naklejone? To jest sama blacha czy są do tego jakieś bajery? Nie jestem pewien czy dobrze zrozumiałem, ale na Twoim zdjęciu osłona "świeci". Ile kosztuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...