Skocz do zawartości

Yamaha Raider


Raptor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

fakt mam Yamaha Midnight Star wymianę oleju robiłem na oryginalnych wydechach i jest ok. Potrzebujesz gumowego wężyka aby wszedł w otwór sprawdzania poziomu oleju i duża szczykawkę. Zlewasz olej dolną śrubą a środkową napełniasz. Całość trwała około 30 min.

Edytowane przez maniek1300
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi udało się z okazji łaskawości pogody rozpocząć sezon. Jak widać, nie tylko ja rozpocząłem :laugh:

Ale najważniejsze, że udało się polatać :crossy:

 

a1b5ca72e14cc25fmed.jpg

 

6dd43b5362e24279med.jpg

 

Że tak zapytam, w Niedzielę koło południa duża grupa motocyklistów przelatywała koło mojej hacjendy w miejscowości Wolbrom kierując się na w stronę Pilicy i jechał tam jeden Raider koloru jak mój. To ktoś z was??

 

Yamaha Virago 535 -> Suzuki VS800 -> Yamaha Raider XV1900

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę , że masz taką samą szybę jak w mojej Rajderce , tylko moja jest w jedynym słusznym kolorze :biggrin: czarnym. Głośno za tą szybką powyżej 180 a ateścik tylko do 160, prawda kolego . Otwierała się także szyba w kasku ale to był caberc , w schubercie jest o.k. Jak wcześniej pisałem chyba ją zmienię za głośna no i zaczęła się rysować przy otworach na wkręty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo!!

Koledzy mam pytanie. Zabrałem się dzisiaj za naciąganie pasa napędowego. Najpierw demontaż kominów, bo zasłaniają dostęp do nakrętki mocującej koło i tu zonk. Śruba nie ma żadnego zabezpieczenia przed odkręceniem, albo ja się nie znam, bo zauważyłem przy nakrętce taki jakby mały pierścień z cienkiej blaszki który odkręcił się razem z nakrętką. Może ktoś miał z tym styczność i potrafi odpowiedzieć czy to tak ma być? Obawiam się aby po regulacji w czasie jazdy nie poluzowała się nakrętka, tym bardziej że kontrola jej dokręcenia jest u mnie bardzo utrudniona ze względu na te nieszczęsne wielkie wydechy :banghead:

Pozdrawiam wszystkich-wiosnę już widać!!!

Edytowane przez Yurek58
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkrecalem w zeszłym sezonie tylne kolo i tez nie zauwazylem zadnego zabezpieczenia. Po prostu dociagnalem momentem jak w serwisowce i jezdze... na razie zyje, ale po tym poscie sprawdze na wszelki:)

A'propos podlaczylem dodatkowe swieczki z przodu wg Twojego schematu kilka stron wcześniej. I nastala jasność. Dzieki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...