Skocz do zawartości

warszawa i okolice- integracja


motorbikepit
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zrodził się dziś pomysł na wspólnym wypadzie na polatanie po okolicach na zorganizowanie ogniska integracyjnego :crossy:

 

 

idealne miejsce jest w zalesiu górnym , gdzie dzis bylismy, kto tam bywal to na pewno wie ze raczej w okolicach nie ma lepszego miejsca, a kto nie to sie dowie jak tam pojedzie :bigrazz:

 

jest tam na pewno miejsca na wieksza impreze niz jestesny w stanie zrobic ( liczba chetnych) , tego jestem pewien , wiec z tym nie ma problemu .

 

 

wersja a to moze byc taki lajcik , przyjechanie na moto wiec wiadomo na krotko, kilka godzinek , pogadanka , bezalkoholowo itd

 

wersja b raczej ciekawsza to wypad bez moto, nie jest od wawki daleko zawsze ktos moze dowieźć i odebrac, zabrac sie w kilka osob, poza tym jest bdb dojazd pociagiem, 35 min z dworca zachodniego i jestesmy jakies 1,5 km od miejsca docelowego

 

 

 

 

co do terminu to wiadomo, zależy od wiekszości chętnych , wiec do ugadania .

 

sa chetni na realizacje takiego pomyslu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dziś mówiłem ja jestem chętny, tyle że dodałbym jeszcze trzecią opcję:crossy:

 

Przyjeżdzamy na moto, robimy ognicho i nocujemy w domkach.Fakt standart tych domków jest bardzo niski ,ale jedną noc można wytrzymać a cenowo wychodzi bardzo korzystnie z tego co pamietam i do tego mozna nastepnego dnia korzystać z uroków tego pięknego miejsca czyli kajaki,rowerki,basen.

 

Oczywiscie najlepiej wtedy robić to z soboty na niedziele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dziś mówiłem ja jestem chętny, tyle że dodałbym jeszcze trzecią opcję:D

 

Przyjeżdzamy na moto, robimy ognicho i nocujemy w domkach.Fakt standart tych domków jest bardzo niski ,ale jedną noc można wytrzymać a cenowo wychodzi bardzo korzystnie z tego co pamietam i do tego mozna nastepnego dnia korzystać z uroków tego pięknego miejsca czyli kajaki,rowerki,basen.

 

Oczywiscie najlepiej wtedy robić to z soboty na niedziele.

 

 

 

o tej opcji tez myslalem , ale mysle ze w tedy dochodza problemy typu, co z moto, obawy ze ktos pogubi lub mu zginie urbranie , kask itd, a bez moto to opcja bezstresowa a z noclegliem mozna by ja tez polaczyc :D

 

niechcialbym zeby ktos nie milo wspominal ta integracje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nockę zostaliby pijani, a niepijący uwili by się do domku wieczorkiem.

 

Ognisko bez piwa to lipaaa...

 

Motocykle wiążemy razem sznurem do grubego drzewa, na zewnątrz kręgu te z alarmami i nikt nie ruszy.

 

 

Osobiście nie wiem jak jest tam z noclegiem, ale ja mogę spać na plaży :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez jestem zdania ze bez piwa to marna integracja ;)

 

 

dzisiaj tam bylem, odnalazlem dróżkę na parking pod samo miejsce ogniskowe, co prawda jechalem prawie 2 km przez lasek po ciemku i sie zastanawialem czy cos tam w ogole napotkam, ale w koncu udalo sie dotrzec do celu :)

 

 

jak ktos chetny w tygodniu to moge sie tam wybrac i poprowadzic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ładny jesteś wariat, ale to trzeba będzie ustawić na weekend, żeby się zebrało trochę złomu na to ognicho.

 

Na razie to miałeś zdjęcia wkleić :P

 

 

 

no weekend weekend, a teraz to jak by ktos chcial w tygodniu sie przejechac zeby sie zapoznac z miejscówką.

 

 

zdjecia postaram sie jutro wstawic bo mam dysk zawalony i nawet nie mam jak ich pozmniejszac bo ledwo komp chodzi .

 

Ps: polna drozka to nic dalem rade, ale smieszna akcje mialem jak jechalem tym ladnym kawaleczkiem drogi przez las co wczoraj jechalismy, zobaczylem ta boczna drozke i zjechalem na pobocze zeby zawrocic bo samochod za mna jechal, ciemno juz bylo i zanim sie obejrzalem motor lezal na boku, nie sadzilem ze tam takie miekie pobocze :icon_evil:

 

na szczescie wytargalem go z tamtad idac obok niego , przy pomocy silnika rzecz jasna bo bez to bym nie dal rady :wink:

 

 

pozdroo

Edytowane przez motorbikepit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahaaaaaaaaaaa,

nie no bo ja myślałem, że w weekend :icon_eek:

 

 

trzeba ekipe mobilizowac, a tu jak na razie nawet nikt nie jest za chetny jechac oblukac to miejsce, no ja tam nikogo nie zawiozę jak sam nie bedzie chcial jechac :biggrin:

 

termin to jak dla mnie to mysle nawet by mogl byc kolejny czy jeszcze nastepny weekend, ale kto jest za?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętny jestem tylko z czasem kiepsko. Zapraszam na rybkę. Tam się spora grupa spotyka i integruje :flesje:

 

 

 

 

na rybce juz raz bylem, i ostatnio smigalismy w grupce , ale jak widac z glownego watku tutaj mowa o troche innej integracji wiec jedno z drugim sie nie wyklucza jednak chodzi tutaj o cos nowego niz tylko wspolne smiganie i chwilowa pogawedke :)

 

jak cos to w przyszlym tygodniu w drugej polowie jestem za omowieniem sprawy na spotkanku na moto, poza forum .

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...