Skocz do zawartości

MARZEC - Plawniowice ??? (TERAZ KWIECIEN )


bronx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja proponuje na najbardziej powazna i odpowiedzialna osobe' date=' czyli na Szramera :mrgreen:[/quote']

 

:) Yeaaaahhh! :lol: :lol: :lol:

Sie chłopak ucieszy, zesmy go tak docenili. Być głowa i szifem domku nr 1 to zaszczyt i wyroznienie.

A o profitach nie wspomne! :mrgreen:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiej kurna jedynki :?: :!: My z Redem albo 3 albo 9 Musi byc tradycja :!: :)

 

 

A co do szramika to przeca moderator :arrow: autorytet to wiadomo ze jako jedyny sie nadaje :D

 

Coś taki dokładny albo lepiej przesadny :?:

1, 3, 9 - wszystko jedno :lol:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Zapomnial ktos dodac ze wstep na impre maja tylko osoby ktore zakupily KAMIZELKI 8) :arrow: :lol:

 

Reszta z jakimis koszulkami czy naszywkami najwyzej moze pivo nisic :lol: :arrow: :) :arrow: :D

 

a bez motocykla wogole nie wpuszczamy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnial ktos dodac ze wstep na impre maja tylko osoby ktore zakupily KAMIZELKI 8) :arrow: :lol:

 

Reszta z jakimis koszulkami czy naszywkami najwyzej moze pivo nisic :lol: :arrow: :) :arrow: :D

 

Tej informacji nie brać na poważnie, wkradł się do niej virus !!!

 

Pozdrawiam - AdamS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnial ktos dodac ze wstep na impre maja tylko osoby ktore zakupily KAMIZELKI 8) :arrow: :lol:

 

Reszta z jakimis koszulkami czy naszywkami najwyzej moze pivo nisic :lol: :arrow: :) :arrow: :D

 

a bez motocykla wogole nie wpuszczamy :mrgreen:

 

Właśnie, motocykl to "przepustka do naszego raju" w Rybniku :D Pan "szlabanowy" wpuszcza na sygnal warkotu z tlumika motocykla lub palonej gumy. Innej opcji nie ma :lol:

Za katamarany placi sie dodatkowa opalte w postaci etanolu w szklanej menzurce o pojemnosci 0,7litra. Stezenie procentowe roztworu etanolu powinno oscylowac wokol 40% minimum! :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie' date=' motocykl to "przepustka do naszego raju" w Rybniku :) Pan "szlabanowy" wpuszcza na sygnal warkotu z tlumika

Pozdrawiam[/quote']

 

Spokojnie wezme pile spalinowa ma lepszy klank niz nie jedno moto

 

Weź lepiej wódeczkę, przyda sie na chłodny wieczór :D

A tak przy okazji tematu piły spalinowej. Przypomniała mi sie akcja sciagania, a pozniej rzniecia drewna w Rzykach. :lol:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie' date=' motocykl to "przepustka do naszego raju" w Rybniku :) Pan "szlabanowy" wpuszcza na sygnal warkotu z tlumika

Pozdrawiam[/quote']

 

Spokojnie wezme pile spalinowa ma lepszy klank niz nie jedno moto

 

Weź lepiej wódeczkę, przyda sie na chłodny wieczór :D

A tak przy okazji tematu piły spalinowej. Przypomniała mi sie akcja sciagania, a pozniej rzniecia drewna w Rzykach. :lol:

Pozdrawiam

 

Hehe wagon piva mysle ze wystarczy :D

Tak milo sie wspomina te czasu , udany niezwyke byl ten zlot.

Pamitam nawet ze pipcyk chcial ciac pila z odwroconym lancuchem. :D

Oki ja tu gadu gadu a zaraz mam busa na uczelnie.

Ale ciesze sie ze mam jedyna nieplata wieczorowke w Polsce :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...