Skocz do zawartości

Światła pozycyjne


Tomasz Jędrych
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cieszę się moją Shadowką od 2-ch miesięcy. Po Virago 750 - to jest trochę tak jakbym wsiadł z Trabiego do Audi, ale problem jest inny.

Otóż nie mam instrukcji obsługi, a nie mogę znaleźć sposobu na właczenie świateł postojowych...

W stacyjce nie ma takiego położenia, nie współpracuje to z blokadą kierownicy, a w lampie - jest żarówka świateł pozycyjnych...

W chwili włączenia zapłonu, natychmiast zapalają się światła drogowe - jeszcze przed użyciem rozrusznika.

Ktoś już to rozgryzł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie masz włącznika swiateł przy manetce gazu to znaczy że masz wersję USA i nie włączysz świateł pozycyjnych.W przednich kierunkach powinny być żarówki dwuwłóknowe.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie masz włącznika swiateł przy manetce gazu to znaczy że masz wersję USA i nie włączysz świateł pozycyjnych.W przednich kierunkach powinny być żarówki dwuwłóknowe.

 

 

Sprawdziłem, żarówki w kierunkowskazach są jednowłóknowe (ich złącza także dostosowane do jednowłóknowych), a przy manetce gazu nie ma włącznika świateł. Przy manetce sprzęgła, jest tylko: przełącznik świateł (szosowe - mijania) przełącznik kierunkowskazów i sygnał.

Shadow przyjechała z Niemiec i tam była pierwszy raz rejestrowana - to wynika z dokumentów.

Swoją drogą - ciekawe ... :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzałeś czy żarówka pozycyjnych jest do czegokolwiek podłączona?

Pewnie jak shadówka przyjechała zza wielkiej wody, wymieniono w niej wkład reflektora na europejski a ten zawiera gniazdo postojówki.

Tak jak koledzy radzą, podłącz najlepiej pod mijania, wtedy ew. jakiś nadgorliwy sprawdzający się nie przyczepi że nie świeci.

A jeśli potrzebujesz instrukcji to skontaktuj się ze mną na PW.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...