Skocz do zawartości

Kto ubezpiecza w directach?


Rekomendowane odpowiedzi

Każdy ubezpieczyciel jest kochany i dobry do czasu kiedy trzeba wypłacić odszkodowanie :bigrazz: . Prawda taka, że dopiero wówczas wielu zaczyna sprawdzać w jakim zakresie tak naprawdę się ubezpieczyli.

 

Co do Directów - to co prawda nie z motocyklem, ale z samochodem wertowałem to miesiąc temu - i wybrałem poczciwego starego PZU, bo Directy mnie nie przekonały - właśnie po dokładnej lekturze warunków ubezpieczenia. Przy mniejszym zakresie ubezpieczenia (jak chociażby punkt mówiący o naprawie częściami-zamiennikami, a nie oryginałami z ASO) różnica była znikoma na korzyść Directów (niecałe 100zł). Stwierdziłem więc, że dla takiej kwoty, żadne tele-rozmowy i inne pierdoły nie są tego warte.

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To za OC i Assistance płacisz 2500? :D

Za OC+AC+NNW+Assist. Jeep'a Granda płacę ca 2.500 zł Za OC Yamahę WR ca 68 zł

 

... Prawda taka, że dopiero wówczas wielu zaczyna sprawdzać w jakim zakresie tak naprawdę się ubezpieczyli...

Jako pracownik TU, właśnie direct popieram słowa "lukasza-aprilia" - Sprawdzajcie zakres ubezpieczenia - mowa o AC, bo OC reguluje ustawa - i wypytujcie się, czy Konsultanta, czy Agenta o udziały własne, amortyzacje, warsztaty, stałą/zmienną sumę ubezpieczenia, etc. Sprawdzajcie i porównujcie w directach i w tradycyjnych TU. To Wasze pieniądze, Wasz majątek!

Edytowane przez Eulem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo zrozumiałem, wybrales PZU bo directy mialy nizsza cene? Czy chodzi o te czesci zamienniki? Ja sam niedawno ubezpieczalem auto. Bylem wczesniej w link4, nadal jestem u nich, jak juz wyzej pisalem dali mi nizsza stawke, znizki no i z tymi czesciami tez nie ma u nich problemu, sprawdzilem to. (dzwoniłem i czytałem) wiec po co mam wybierac drozszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie jest dobrze jak nic się nie dzieje :buttrock:

A wszystkie te tanie oferty które są reklamowane w TV można sobie wsadzić...głęboko. To są oferty OC + mini AC i jeżeli coś się dzieje to okazuje się, że byłeś owszem ubezpieczony ale tylko od gradobicia i uderzenia piorunem.

Edytowane przez slo_mo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie jest dobrze jak nic się nie dzieje :banghead:

A wszystkie te tanie oferty które są reklamowane w TV można sobie wsadzić...głęboko. To są oferty OC + mini AC i jeżeli coś się dzieje to okazuje się, że byłeś owszem ubezpieczony ale tylko od gradobicia i uderzenia piorunem.

Trochę przesadzasz... w Link4 są zarówo pełne pakiety, jak i SmartCasco, czyli ubezpieczenie od kradzierzy i pożaru. W ofercie "narodowego" ubezpieczyciela podobny produkt też znajdziesz...

Niestety najgorzej to z wiedzą Polaków na temat ubezpieczeń i nonszalancja w zakupie... nie raz słyszałem, ja to w TU X mam pełen pakiet... a jak pytam się, a udziały własne masz wykupione? w kradzieży, czy w wypadku?, a co z amortyzacją?, a naprawa w warsztatach standardowych, czy autoryzowanych?... najczęściej słyszę, no... nie wiem, powiedział mi, że w tym roku to najlepsze stawki ma firma Y to kupiłem :buttrock:

 

Panie i Panowie!

Raz jeszcze powiem kupując ubezpieczenie gdziekolwiek pytajcie się o zakres. Tak jak pisałem w powyższych mailach pracuje w L4 i tu ubezpieczam swoje auta i motocykl, a mieszkanie mam w innej firmie, bo zakres mi bardziej odpowiada, a życie w jeszcze innej, etc. Nie ważne gdzie kupujecie, ważne czego wymagacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eulem, w pelni się z Toba zgadzam ludzie nie czytaja regulaminow a pozniej mają pretensje nie wiadomo do kogo, ja tez jestem w L4 już od ponad 2 lat, przy kazdym przedluzeniu czytam regulamin, ale cale szczescie nie zmienia się tam prawie nic, i tez moge ja kazdemu polecic. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...