Skocz do zawartości

Kto uratuje OSĘ??


brodson77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jakiś czas temu zakupiłem motocykl WFM OSA M52 rok 1964. Dotychczas zrobiłem w nim (tzn. nie ja tylko znajomy) remont silnika, po czym nagle zaczeło mi brakować czasu i tak juz od 2 lat stoi sobie moja oska. Kumpel juz przestał się bawić w mechanikę, ja sam też mam do tego dwie lewe ręce, i szukam kogoś z okolic Warszawy, kto by mi pomógł doprowadzić to cacko do stanu uzywalności. Generalnie mam na myśli poprowadzenie linek, naprawa hamulców, może coś z elektryką.

Chętnych do pomocy, którzy dysponują czasem i pasjonują się starymi motocyklami odsyłam proszę o kontakt pod numerem telefonu 503 153 665 lub na adres mailowy: [email protected]

pozdrawiam Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz, jak byś chciał ją sprzedać aby ją ktoś ratował to by się chętny znalazł. Zależnie od ceny.

 

Ja kiedyś myślałem o Tym Bzyku w garażu, ale oferty nie były atrakcyjne.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jakiś czas temu zakupiłem motocykl WFM OSA M52 rok 1964. Dotychczas zrobiłem w nim (tzn. nie ja tylko znajomy) remont silnika, po czym nagle zaczeło mi brakować czasu i tak juz od 2 lat stoi sobie moja oska. Kumpel juz przestał się bawić w mechanikę, ja sam też mam do tego dwie lewe ręce, i szukam kogoś z okolic Warszawy, kto by mi pomógł doprowadzić to cacko do stanu uzywalności. Generalnie mam na myśli poprowadzenie linek, naprawa hamulców, może coś z elektryką.

Chętnych do pomocy, którzy dysponują czasem i pasjonują się starymi motocyklami odsyłam proszę o kontakt pod numerem telefonu 503 153 665 lub na adres mailowy: [email protected]

pozdrawiam Paweł

Jesli Cie to przerasta chetnie przyjme ten sprzecik pod swoj dach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się sam nie zajmiesz, to szczerze Ci powiem, że ciężko Ci będzie sądząc po odp., a raczej pytaj o pomoc w sensie schematy, instrukcje pomoc merytoryczna, fizolkę musisz sam odwalić, klucz w rękę , młotek, przecinak, obcęgi, kombinerki i jedziesz, tak naprawdę to sprzęt dla pasjonatów, ważne żebyś chciał, bo chętnych na tę robotę to by było, ale jak sam widzisz raczej by zrobili dla siebie :wink:, ja to rozumiem, sam bym chciał kupić niedrogo;)

 

życzę powodzenia i więcej czasu , wszystkiego poza tym można się nauczyć

Edytowane przez oldbrother
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...