Skocz do zawartości

FZR400/600


Rekomendowane odpowiedzi

Z zablokowanym biegiem ?? ciekawe. A swoją drogą poco była wersja 500? 400 rozumiem bo na rynak Japoński ale 500? Ostatnio na allegro ktoś chciał popchną FZR500 ale byłem pewien że gość się pomylił przy pisaniu :roll:

niestety niebyła to żadna pomyłka ,jest to wersja na rynek austryjacki ,osobiście znam 2 włascieli takowych wynalazków... nawet tą co była na alegro :mrgreen:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo sie miala sprawa z cbr 500.

 

kiedys byla na allegro CBRa 500 i sie zastanawialem czy koles wystawiajace te aukcje poprostu nie nadusil czasem w zly klawisz...wszedlem na bikepics zeby sprawdzic czy taki model jest i byl...zglupialem...wczesniej nigdy nie widzialem w Polsce (nigdzie indziej tez) CBR500...jak widac..zdaza sie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się dowiadywałem przed zakupem mojego moto to różnica jest niewielka... W FZR400 bez jakichkolwiek zmian montowano silniki od 600 - mocowania pasowały idealnie. Podobno różniły sie tylko pojemnością skokową, a technicznie bazowały na tym samym bloku...

 

Ale tak było chyba do pewnego rocznika, bo u mnie mocowania zostały dospawane - więc w 1993 już się trochę różnią silniki (chyba że mam silnik od starszego modelu FZR600 - może od nowszego pasowałoby lepiej... - chociaż rama jest już inna to może i silnik) U mnie silnik jest "wyższy" niż 400ccm - bo żeby np. wymienić świece trzeba się sporo namęczyć - a żeby wyregulowac zaworyy bede musial opuścić silnik w mocowaniach.... A podobno w FZR600 nie ma z tym problemu bo jest dojście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
osobiście znam 2 włascieli takowych wynalazków

mnie chyba nie wliczasz, bo juz sprzedana :D a tak w ogóle to kto Ci naopowiadał ze zablokowany 6sty bieg był???

 

może poprzedni właściciel mojej FZR'y?? <hahaha> sam chyba był zablokowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...