Skocz do zawartości

Zmieniłem z Hondy na Hondę


wojcik_dan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mój drugi moto zmieniłem z F2 na F4i. Trudno było znaleźć coś dobrego, ale chyba udało się. 2001 na wtrysku, stalowe oploty, carbonowe wykończenia oryginalny lakier, zero rysek, nawet klucze Hondy były w bagażniku od 1 właściciela. Jedyny mankament to może przebieg bo 41000 km, ale jest w świetnym stanie. Tylko muszę tłumik zmienić bo jest oryginalny, ale to na przyszły sezon.

Pozdrawiam :biggrin:

http://bikepics.com/pictures/1351939/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój drugi moto zmieniłem z F2 na F4i. Trudno było znaleźć coś dobrego, ale chyba udało się. 2001 na wtrysku, stalowe oploty, carbonowe wykończenia oryginalny lakier, zero rysek, nawet klucze Hondy były w bagażniku od 1 właściciela. Jedyny mankament to może przebieg bo 41000 km, ale jest w świetnym stanie. Tylko muszę tłumik zmienić bo jest oryginalny, ale to na przyszły sezon.

Pozdrawiam :biggrin:

http://bikepics.com/pictures/1351939/

 

Dlaczego przebieg to mankament?

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki przebieg dla tego moto to nic . dopiero się dobrze dotarł :D

spoko . jeśli będziesz dbał o moto to spokojnie dokręcisz i do 140 tys albo i duuzo więcej (przecież to honda :biggrin: )

Gratulacje jedynie słusznej marki :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że trochę sporo jak na rok 2001. Chyba,że się mylę.

 

Jeśli ten przebieg jest realny to tylko się ciesz. Zapewniam Cię że motocykle miewają większe przebiegi i nic im się nie dzieje. No, ale to zakorzenione z demoludów przekonanie że po 30 000 silnik jest do wymiany.

 

PS. Obecnie nie ma sensu robić motocykli zbyt trwałych (co innego kilkanaście/dziesiąt lat temu) bo większość i tak nie dojeżdża do remontu a po drugie muszą sprzedawać się nowe modele. Jak z samochodami.

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...