Skocz do zawartości

Suzuki ts 50 blokuje się


Damian66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki problem może ktoś umiałby to rozwiązać... Moja TS-ka a dokładnie Suzuki TS 50 XK 1994r. blokuje mi się na 1 i 2 biegu przy obrotach ok. 6-6,5tyś zawsze nawet jak jest rozgrzana na jedynce czy dwójce chce dać więcej gazu chociażby w lekkim terenie to niestety obroty dochodzą do 6-6,5 tyś i dalej nie chce isc tak jakby bardzo przerywa nie wiem nawet jak to nazwać. Niestety jest to bardzo że tak powiem wkurzające już nie tylko chodzi o jazdę ale nawet ludzie sie śmieją kiedy ja dodam gazu a tu blokada:( Ale są sporadyczne wyjątki jak jeżdżę to może raz albo 2 nie będzie tej blokady ale to BARDZO sporadycznie jest dobrze. Już robiłem coś żeby to znikło a tu nic. Świeca jest nowa, gaźnik wyczyszczony poziom paliwa w gaźniku sprawdzony jest dobrze olej w silniku wymieniony... Może ktoś miał już taki problem albo wie jak to zrobić to będę BARDZO wdzięczny za jakąkolwiek radę:) Z góry dziękuję i pozdrawiam D@amian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim skromnym zdaniem to blokada na gaźniku

sprobuj zwiększyć dysze główną i zobacz co będzie

 

Dobra tylko że w moim motorze jest tak że raz jest bez blokady idzie extra czyściutko a raz jest ta głupia blokada to co dysza jest raz dobra a raz nie:D napewno nie dysza:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem identycznie tylko czasem gasła mi honda mtx 80c i nieodpalała i miałem dziure w skrzyni korobowej (jakaś taka zaślepka pod iskrownikiem sie urwała i była dziura przez która widziałem wał korbowy ) zakleiłem to kawałkiem puszki po piwie na distal i śmiga kompresja 11 :buttrock:

 

u mnie dochodziło do 6tys i nagle buuuuuuuuuuu spadało do 2-3tys i potem dalej ciągnie aslbo poszarpało masakrycznie i musiałem zdjąc z gazu

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy że będziesz miał jedną zębatkę skopaną w skrzyni i już od pewnych obrotów będzie się blokował ;/ a weź zobacz tak : włącz np 2 bieg i bez sprzęgła cofaj motor tak żeby zębatki się cofały . kawałek tylko , i wtedy odpal motor i zobacz jeśli będzie normalnie to wiesz co jest skopane .;/ pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcpol chyba mało się znasz na moto .;p ja już miałem taki przypadek . niech sprawdzi nie zaszkodzi . pzdr

 

Masz rację, mało znam się na moto, jednak Ty się mało znasz na czytaniu ze zrozumieniem ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ''dziwne blokowanie się'' masz założoną blokadę i tak to już jest więc się nie dziw. kumpel też ma ts-kę i też mu się wkręca do 5\6 tys. musisz jakoś skminic gdzie masz blokadę i ja zdjąć.

 

Blokada to napewno nie jest bo to jest tak: raz jest dobrze a raz jest źle to raczej napewno nie blokada.Np. jade po jednej ulicy jest dobrze w jezdzam w inna ulice jest zle to nie ma reguly:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...