Skocz do zawartości

nareszcie marzenie spełnione


katerina
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dziękuje za gratulacje i mam nadzieje że ty też masz tyle przyjemności z jazdy na motórze co ja :crossy:

 

oj ja mam z jazdy motocyklem az za duzo przyjemnosci :) Do tego stopnia ze zamiast pisac prace magisterska wlasnie sobie jezdzilem i nawet deszcz mi nie przeszkadzal :) A nawet do tego stopnia ze czasem sie zapominam i zaczynam przeginac. Ale staram sie z tym walczyc :P Mam nadzieje ze masz conajmniej tyle przyjemnosci z jazdy co ja :)

 

pozdrawiam

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przejściach, marudzeniu, zrzędzeniu, tysiącach zmieniacnych decyzji, po myślach o bandicie, sv, bmw, po chęci poddania się rozciąganiu, żeby stać się wyższą, po nieprzespanych nocach... wreszcie mam :crossy: nowe, przepiękne, błyszczące SUZUKI GSR.

 

Ledwo sięgam nogami, ale chłopcy się już głowią jakby tu obniżyć moto ze dwa centymetry. W jeździe to nie przeszkadza, ale cofnąć samej mi trudno, nie mówiąc o wyprowadzeniu moto tyłem z garażu.

 

Mimo wszystko kocham ten motocykl i rozumiem wszystkich, którzy mieli tak jak ja :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję że uda się obniżyć twoje moto na tyle co trzeba bo ja mogę o tym zapomnieć bo mój osobisty mechanik stwierdził że bedzie bardzo ciężko obniżyć moje tw i się śmieje że najprościej będzie jak zacznę chodzić na nauki baletu no ale cóż jakoś daje rade życze powodzenia na nowym moto :crossy:

 

Piotrek powodzenia przy pisaniu pracy i oby ci to szybko poszło będzie więcej czasu na przyjemności :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...