Skocz do zawartości

XII Letni Międzynarodowy Zlot Motocyklowy Twierdza Boyen, Giżycko. 25-27.VII.08


Rekomendowane odpowiedzi

No parking jest strzeżony całą dobę. Albowiem nikt motocykli nie podpier...oli :icon_mrgreen:

 

Jest naprawdę zajebiście pod warunkiem że nie pada. :)

No pewnie, że jest zajebiście - i to jak pada i jak nie pada - bo w końcu to my, V-Boyen organizujemy ten zlot :icon_mrgreen: Mrx, ławeczki jak w amfiteatrze, bo to jest amfiteatr ;) :P Yuby tu udziela świetnych rad i wskazówek. Do zobaczenia na zlocie!!!

Pozdrawiam :)

Edytowane przez Groszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsc w Twierdzy nie ma od 2 miesięcy. :D

 

YUBY nie ma miejsc w hoteliku ,czy może na polu też jakaś rezerwacja-jak ilość miejsc ograniczona :)

Soory że tak pytam ,ale to by był mój 1 wyjazd do Twierdzy :D

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się również pojawie.Serdecznie zapraszamy ,bo jak było wcześniej powiedziane klimat jest poprostu zajebi***. ;) A jak sądzicie w czwartek powinno sie znaleść miejsce na namiot bezproblemowo :biggrin: :biggrin:

Edytowane przez szymon123353
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się również pojawie.Serdecznie zapraszamy ,bo jak było wcześniej powiedziane klimat jest poprostu zajebi***. :buttrock: A jak sądzicie w czwartek powinno sie znaleść miejsce na namiot bezproblemowo :notworthy: :buttrock:

 

Zwykle w nocy z czwartku na piątek było sporo miejsc pod namiot. I jak będziesz tam jechał to nie zapomnij o jednym - pokaż dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;)

Parada będzie w piątek o 21:00. To z pewnością trzeba zobaczyć i uczestniczyć. Jest to najbardziej efektowny punkt całego zlotu. Wieczorna parada z pochodniami kilkuset motocykli wśród tłumów widzów ulicami miasta. Koniecznie...!!!

 

Program:

http:\\www.vboyen.republika.pl

 

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, Zlot pierwsza klasa. Jestem pod dużym wrażeniem.

Za rok jadę w czwartek. :biggrin:

Podziękowania (zasłużone) dla organizatorów :flesje: .

Pozdrowenia dla tych których udało mi się poznać i dla pozostałych również. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...