Skocz do zawartości

11-13.07 - Zlot w Woli Dużej k/Biłgoraja


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bylem. Akurat termin zlotu wypadl podczas mojego pobytu w Polsce. Fajnie bylo bo ze znajomymi sie wybralem, tymczasem sam zlot taki sobie. Za 40zl kierowcy i 25 pasazera dostalismy po miseczce zurku i bigosu, na dodatek ktos puscil plotke, ze nie mozna swojego alkoholu wnosic, ale na szczescie okazalo sie to tylko czyims wymyslem. Zabawy zlotowe tez malo wyszukane. Do konkursu wolnej jazdy moglo sie zglosic tylko 8 osob :cool: Chcielismy calkiem spalic gume wiec poszedlem sie dowiedziec czy jest na miejscy jakas ekipa do szubiej wymiany opony. Odsylani do kolejnych organizatorow, bez wyrazniej odpowiedzi postanowlismy opone spalic na wylot :icon_mrgreen: No i CBR 900RR zostala do nastepnego dnia, kolega musial ja do domu busem wiezc.

 

Dobrze, ze ludzie fajni :biggrin:

 

Byl tam ktos z Forum jeszce?? Na pewno byl sympatyczny Pan, ktory polecal mi zlot w Borkach.

Jakby co mysmy mieli nasze male miesteczko namiotowe kolo zielonego Citroena Berlingo na WN cos tam.

 

:notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie sam zlot jako zlot do bani, dobrze , że fajni starzy znajomi się zjechali i była okazja do spotkania. Organizatorzy to sknerusy jakich mało i bez fantazji, nie potrafia niczym pozytywnym zaskoczyć, a "komandor" ?Dajta spokój, jakiś kosmita. Jeszcze jedno, obiad=garąca kapusta z przecierem pomidorowym porażka totalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...