Skocz do zawartości

SC33 - Lakier - ORANGE REPSOL


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Sprawa dotyczy CBR900 RR SC33 w malowaniu Repsol. Mam do malowania dwa elementy - bak oraz prawy - środkowy boczek (ten najblizej bloku silnika z duzym napisem REPSOL ).

Problem w tym iż nie ma mozliwosci kupienia tego typu lakieru - pytałem w Hondzie i powiedzieli iż nie sprzedają lakierów , nie wykonują oni też napraw lakierniczych , jedyna mozliwosc to zakup nowego elementu w tym malowaniu - cena około 1500 zł za boczek , ile za bak nawet nie pytałem ://///.

A wiec moje pytanie - jak to naprawic za jakieś rozsądne pieniądze ??, wywalic 1.500 pln za boczna owiewkę, plus pewnie 3.000 za bak to troszke sporo jak na moto z 96 roku.

Nie są to jakieś duże uszkodzenia ( bak ma lekkie wgniecenie a boczek delikatne ryski - prawie nie widać ) - moto zostało już takie sprowadzone i jakoś z tym żyje - jednak fajnie by było mieć sprzecik w idelanym stanie !!!!

 

Może zna ktoś lakiernika który w odpowiedni sposób dobierze i pomaluje mi te elementy - wszystkie orginalne naklejki REPSOLA juz mam, tylko ten pomarańczowy lakier komplikuje sprawe. Najlepiej w okolicy Łodzi , jednak jesli bedzie trzeba gdzieś dojechać w dowolny rejon kraju to też nie ma problemu.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toper-utl, nie zauważyłem że ty z Łodzi... :banghead:

 

Jeżelich będziesz chciał sprawdzić to CSV to ich sklep jest na Sowińskiego 47, blisko Łagiewnickiej. Kupowałem u nich kilka razy lakiery do skutera i motocykla. Na prawde miła i rzeczowa obsługa. Pomogą i doradzą.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Wojska polskiego powiedzieli ze nie bedzie problemu, doranie lakieru to 24 godziny , koszt 150 pln za litr - wiec chyba niejest tak żle.

 

Poniżej wrzucam link do fotki mojego moto z widocznymi elemantami do malowania ( bak i boczek - ten na foto jest od SC28 , do malowania bedzie orginalny od SC33 tylko jeszcze nie kupiłem)

Tak jak juz pisałem mam wszystkie orginalne naklejki na bak i boczek, więc w sumie pozostała tylko kwestia dobrego lakiernika, no i oczywiście kupna orginalnej bocznej owiewki.

 

SC33__MALOWANIE

 

 

Może ma ktoś z was ta prawą środkową owiewkę do SC33 ?? - moze być porysowana. Jeśli tak to piszcie na priv albo na maila:: [email protected] ,, chętnie odkupię.

 

Poszukuję tez sprawdzonego lakiernika z okolic Łodzi, najlepiej z doświadczeniem w malowaniu motocykli (moi znajomi lakiernicy nigdy moto nie pryskali ), zależy mi żeby było to zrobione naprawde dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję tez sprawdzonego lakiernika z okolic Łodzi, najlepiej z doświadczeniem w malowaniu motocykli (moi znajomi lakiernicy nigdy moto nie pryskali ), zależy mi żeby było to zrobione naprawde dobrze.

 

maluje motocykle od 8u lat, nawet nie masz daleko :icon_mrgreen:

zajrzyj tu: http://www.custompainting.pl

pozdr/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam, podepne sie pod ten temat poniewaz ja takze potrzebuje lakieru repsol orange,

pragne zdobyc pomaranczowy lakier na felgi do motocykla CBR1000RR 2005 oczywiscie w malowaniu repsol, dodam iz ja nie posiadam "wzorca" do ktorego moglbym dobrac lakier, poprostu potrzebuje taki lakier jak wyzej opisalem :) skad go zdobyc??? bardzo prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, wiec jakis trop jest... pod tym linkiem repsol orange ma kod YR250, poza tym tutaj felga do repsolki ma nazwe "WHEEL SUB *YR250*"

zatem potrzebuje lakier YR250, czy jak pojde gdzies do lakierni gdzie maluja proszkowo to mi taki lakier dorobia? ewentualnie skad zdobyc taki lakier gdy mam juz kod?

a tak w ogole to fabrycznie felgi w repsolce sa malowane natryskowo czy proszkowo?

Edytowane przez LENAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...