Skocz do zawartości

Midnight Star 1300 XVS1300 XVS1300A V-Star1300 - wymiana doświadczeń :)


QuadMan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi zaparował raz, na jakieś 2-3 sek, po za tym było OK, ponadto nie mam tej dodatkowej osłony na szybie, jeździłem z założoną szczęką i wkładką materiałową, przejechałem jakieś 60km

Edytowane przez tqmeh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to kwestia dopasowania do palestyny, mój nie jest luźny ale ciasny tez nie jest.

Zapowiada się pogoda w tym tygodniu, to potasuje jeszcze.

Zauważyłem jeszcze jeden temat: mianowicie "upiekrzacze" klamek - skórzane frenzle powodują ich drgania a co za tym idzie "wyrabianie się", trzeba się przyjrzeć tematowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dokladnie jak ja. Tylko ze mi paruje i musze co jakis czas podnosic przylbice aby odparowalo i zeby bylo cos widac. Otwieralem i zamykalem wentylacje i nic nie dalo. Moze to jakas wada fabryczna moja lub kasku? ;)

to się przyzwyczaj :banghead: Nolan jest mocno przereklamowany :mad: Można kupić antygoga i podobno to załatwia sprawę :cool:

ja nie zamierzam dokładać więcej do tego kasku........... i sie przyzwyczaiłem , zresztą w trasie nie paruje nawet przy 5 st. :biggrin: trzeba tylko utrzymać szybkość.Jak wjeżdzam w teren zabudowany podnoszę lekko szybę. Wentylacja "na dachu" to fikcja

 

 

 

Zauważyłem jeszcze jeden temat: mianowicie "upiekrzacze" klamek - skórzane frenzle powodują ich drgania a co za tym idzie "wyrabianie się", trzeba się przyjrzeć tematowi.

 

wywal frendzle będziesz miał ładniejeszy motocykl :)

 

erykma już wiesz gdzie był błąd ?

Edytowane przez pyra.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze powiedziawszy, to nie wiem gdzie byl blad, ale najwazniejsze, ze udalo mi sie go naprawic

wtloczylem plyn od dolu przez odpowietrzniki i hamulec zaczal sie podstawiac, klamka zrobila sie twardsza i ku mojemu zdziwieniu wszystko wrocilo do normy

 

ja mam antygoga i spelnia swoja funkcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Panowie i Panie użytkownicy XVS-ów mam do Was pytanie czy ktoś ma w swoim motocyklu założony/lub zakłada od czasu do czasu zamiast tylnego siedzenia tzw. "bagażnik solo"? Jeśli ktoś ma to gorąca prośba o podanie rozstawu śrub mocujących. Chcę zakupić taki bagażnik i muszę sprawdzić czy rozstaw i mocowanie jest podobne jak w moim Royalu bo niestety do mojego smoka nie znalazłem takowej solówki w necie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...