Skocz do zawartości

Midnight Star 1300 XVS1300 XVS1300A V-Star1300 - wymiana doświadczeń :)


QuadMan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kotass to forum jest do wymiany poglądów ,podpowiedzi itp a czym ty jeżdzisz turystycznie to twoja prywatna sprawa .p.s wadził i sprzeczał z tobą na forum napewno nie będe .

Brodacz miałes mi coś powiedziec o turystyce motocyklowej , sądząc z tego co sugerowałeś jesteś wielki "wyjadaczem" w tym temacie .

 

Gdzies na jakimś forum przeczytalem , że najlepiej myć szybę w następujący sposób . Oblać ją wodą , nałozyc jakies delikatne ręczniki papierowe i ponoweni polać wodą . Po kilkunastu minutach wszystkie owady same schodzą . Na koniec jak już sie usunie najgorszy bród to przetrzeć psiknac płynem do szyb .

Robie to od tego sezonu i sposób działa , oczywiście trzeba mieć trochę czasu ale szyba jest oszczędzana .

 

Pablo witamy w klubie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem turystyke motocyklową ; zwiedzanie zabydków polskiej ,kultury,przyrody itp ,utrwalacjąc na foto ,podziwiając przyrodę np .przez lornetkę widoki krajobrazy .Jadę w x miejsce szukam kwatery w takim miejscu że do najdalszego miejsca zwiedzania mam 250 km w jedna strone .Takie jest moje zdanie w tym temacie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kostass w tym klubie jestem już od 2 lat ;-) Jakąś ustawkę w Łodzi musimy zrobić albo zapraszam do mnie do Rybnika . Tam chyba ładniejsze tereny do śmigania a i na Słowackie zamki można fajny wypad zorganizować :-)

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brodacz to pół Polski nie zobaczysz ;)

Pablo mam plan na zimę - firma MGG produkuje i dorabia szyby na wymiar, koleś wysłał im oryginalną szybę, a oni dorobili mniejszą włącznie z montażem w fabrycznym stelażu. cena chyba coś ok 300 zł. Może było by tanie gdybyśmy ustalili 1 rozmiar i zamówili kilka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pyra dla mnie pasuje . Drąż temat . Jaki masz wzrost bo ja 182 cm ?

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brodacz , ja podobnie pojmoje no może nie uzywam lorneki a i dystanse sa nieco wieksze .

Wpanij na forum DL i poszukaj mojej relacji z wyprawy do Rumunii , albo na forum YDS poszukaj o ubiegłorocznym 2 dniowym wypadzie do Chorwacji

O tych skromnijeszych nie pisze

Ja raczej sie na szybe nie piszę Stryker będzie czarny i goły :-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stryker to nic innego jak Yamaha Stryker

https://www.google.p...iw=1024&bih=605 .

aha, dzięki... cholera, człowiek całe życie musi się uczyć :biggrin: . Całkiem ładny ten model. Pierwszy raz go widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...