Skocz do zawartości

Midnight Star 1300 XVS1300 XVS1300A V-Star1300 - wymiana doświadczeń :)


QuadMan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ile wam wytrzymały klocki hamulcowe ?

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, otoz, zanosi sie, iz w przyszlym roku zjade do PL razem z Gwiazdka, raczej bede musial przerejestrowac moto, zmienic wklad lampy, czy ktos zna jakies zrodlo zamiennikow do naszego motocykla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, otoz, zanosi sie, iz w przyszlym roku zjade do PL razem z Gwiazdka, raczej bede musial przerejestrowac moto, zmienic wklad lampy, czy ktos zna jakies zrodlo zamiennikow do naszego motocykla?

 

Ameryki to tu nie odkryje coś pewnie znajdziesz na aledrogo ;) co do zamienników korzystnych cenowo trzeba by przed zakupem sprawdzić jak świecą, często optyka jest tak fatalnie wykonana że lampa nie oświetla drogi. Oryginał to oryginał szukaj czasem ktoś coś wystawi w dobrej cenie.

 

Moja maszyna dostała wczoraj nowy olej i filtr, zauważyłem przy tej okazji lekkie zapocenie na dole silnika w okolicach małej osłony z otworem na środku przykręconej na 2 śruby (chyba M6) wie ktoś co to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,w moim midnight star jak puszcze kierownice przy predkości 50-60 rusza nią,dygoce w prawo lewo a raczej przód tył,,może ktoś wie co może być przyczyna.Motor jest rocznika 2007, 14 tyś mil.

Edytowane przez maro1970
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówi kolega wyżej.

Na postoju trzymaj hamulec i ruszaj motorem przód tył, drugą ręką w tym samym czasie złap od dołu górnej półki, nie powinno być tam luzu

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

... lekkie zapocenie na dole silnika w okolicach małej osłony z otworem na środku przykręconej na 2 śruby (chyba M6) wie ktoś co to jest?

jakaś fotka ? bo nie łapię :sad:

 

...raczej bede musial przerejestrowac moto, zmienic wklad lampy, czy ktos zna jakies zrodlo zamiennikow do naszego motocykla?

nie jestem pewien, ale raczej to chyba tylko klosz, masz wersję angielską cz amerykańską ? amerykany świecą poziomo więc można jeździć, można założyć mocniejszą żarówkę lub xenona( warto)

Edytowane przez pyra.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0983e85b1b605e17med.jpg

 

Element na fotce był lekko przepocony.

 

Co do mocy żarówki, proponował bym z tym ostrożnie, nie wiadomo jak instalacja to zniesie, sam w wolnej chwili pochylę się nad tematem, jest kilka produktów które mają nominalną moc ale większą skuteczność, odnośnie xenona też się nad tym zastanawiałem, przydała by się inna lampa, soczewki bi-xenonowe gdzieś mam.

Edytowane przez tqmeh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówi kolega wyżej.

Na postoju trzymaj hamulec i ruszaj motorem przód tył, drugą ręką w tym samym czasie złap od dołu górnej półki, nie powinno być tam luzu

 

Pozdr

Łapać nie łapałem ale jak zacisnołem hamulec i gdy nacisnołem gwałtownie na kierownice to słychac w główce rany stukniecie,dwa stukniecia,drugie kiedy puszczam kierownice.

Pytanie mam:

Czy to bardzo poważna sprawa,czy mogę jeszcze troche śmigać,nie mam chwilowo kasy a mechanik krzyknał 450 zeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem o sklep z filtrami i olejami i wpis zniknął ??

taki już tu zwyczaj :angry: moderator wywalił go do innego działu i szukaj wiatru w polu :banghead:

a sklepik to chyba Yamahy Motor Polska :wink: no i yamalube to oleje róznych producentów pod marka Yamahy :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porządek musi być, tylko że zanim zadałem pytanie przetrzepałem szukajkę i po wpisaniu nazwy sklepu wywala ona dużo śmieci (40) bez żadnych konkretów.

Czy orientuje się ktoś ja nazywa się zalany płyn chłodniczy, mam min i przydała by się dolewka tak aby nie mieszać.

Ewentualnie gdzie go nabyć, jutro zapytam w serwisie.

Edytowane przez tqmeh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...