Skocz do zawartości

Midnight Star 1300 XVS1300 XVS1300A V-Star1300 - wymiana doświadczeń :)


QuadMan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To gratulacje i witamy w klubie :-) Pyra jak będziesz wcześniej to zorganizuj jakieś zimne browary na powitanie bo będziemy zmęczeni jak konie po westernie :D

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pyra jak będziesz wcześniej to zorganizuj jakieś zimne browary na powitanie bo będziemy zmęczeni jak konie po westernie :D

jakieś sugestie ? (oprócz tego ,że zimne :laugh: )

 

Renia wysłałem tel na pw, _Pablo_ ty poszukaj w pw, też wysłałem -kiedyś :rolleyes:

Edytowane przez pyra.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja telefon mam do Ciebie zapisany także nie ma kłopotu jakby co tobedziemy sie zadzwaniac

 

Halo halo !!! Gdzie Wy kurka jesteście ? 3 flacha idzie a jak narazie tylko 4 maszyny są a miało być chyba 20 :-( ja sam tyle nie wypije :-(

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pyra Ebata dzięki za spotkanie było zajefanie tak jak pisałam na forum yamahy drag star dzięki wszystkim którzy się za deklarowali że będą a nie dojechali - musieliśmy za was zapłacić drugą dobę ale to nas nie zniechęciło mamy nauczkę na następny raz ; do następnego spotkania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i po spotkaniu :cool:

chętnych było wielu, ostatecznie 5 motocykli zajechało do Ślesina, same MS-y :biggrin: Ale nie w ilości siła tylko w doborowym towarzystwie

Dziękujemy: Renia i Lucjan, Nytu i ..........Notu ( :cool: ?!)Pablo, Jarek z....... (wszyscy zapomnieli :blush: imienia, przepraszamy -zaloguj się :rolleyes: )

Ebata i Pyra

 

ps

Proszę następnym razem przemyśleć deklaracje udziału, co byśmy nie musieli się składać na puste łóżka i świecić oczyma za nieobecnych

Edytowane przez pyra.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...