Skocz do zawartości

Midnight Star 1300 XVS1300 XVS1300A V-Star1300 - wymiana doświadczeń :)


QuadMan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czołem

koszulki jak to w naszym hobby fajna rzecz - te są całkiem ok. cena 40pln też w porządku.

tylko patrząc za okno pomyślałbym tez o kufajce, bo krótki rękaw w tym roku chyba tylko jako podkład pod kożuch....... ;)

 

może by tak moto zamienić na śnieżny skuter.... jakoś nie byłem fanem skuterów (chyba że na wyjeździe do pokulania sie po jakimś mieście), ale śnieżny mógłby może być ok....

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec przyszłego tyg ma być już + 16 :-) i to w Polsce :D nie ma sie co stresowac

Edytowane przez _Pablo_

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stan na 09-01-2013r., godz.18.00

 

1.śp Kostass-Łódź/Kalisz -----

2.Królik-Kalisz

3. Pablo - Łódź/Rybnik - 30,00

4-5. pyra + ebata - Wlkp -60,00

6.MarMar - Kołobrzeg - 30,00

7-8. RENIA i LUCJAN -Tychy - 60,00

9. Wiedźma - Puszcza......... - bez noclegu

10. Wadera -Wrocław - 30,00

11. erykma - Norwegia - 30,00

12.-13. Karo +1 - Warszawa -30,00 + 30,00

14. duńczyk- Zagłębie na Śląsku

15. Elemeledudek - Katowice -30,00

16-17. Frankenstein + żmija - frankensteinowo - 60,00

18. jesz -Warszawa- 30,00

19. cruiSeR - Płock - bez noclegu

20-21 przemitas + 1 -Spała -30,00

 

w dniu dzisiejszym dokonałem rezerwacji domków i przelałem zaliczkę w kwocie 500,00 zł ( dołożyłem 50 zł - liczę na zwrot :wink: )

uff, 1 etap mamy za sobą :biggrin: oto link do ośrodka który wypatrzył Brodacz http://www.domkiuann....pl/index6.html

 

i kilka zdjęć naszych https://picasaweb.go...feat=directlink

tak dla przypomnienia ostatnia lista, i nadal nie jest zamknięta. Oczywiście jak ktoś zmienił zdanie i chce nocować -no problem :cool:

 

Kasa przelana, szkoda co by się zmarnowała. Tak wiec, spotykamy się bez względu na pogodę - w najgorszym przypadku , kto nie czuje się na siłach może przyjechać puszką . Jakieś propozycje o której spotykamy sie w piątek ? Abym mógł dojechać 5 minut wcześniej i rozwiesić "baner" :wink:

Edytowane przez pyra.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie : mam chętnego który chce ponawijac ze mną trochę kilometrów i chętnie by sie podłączyl do naszego zlotu. Problem jest tylko taki ze nie ma MS-a . Pomyka na Intruderze 1800. Widzicie jakiś problem zeby go dołączyć do naszego spotkania ?

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Pomyka na Intruderze 1800. Widzicie jakiś problem zeby go dołączyć do naszego spotkania ?

impreza dla posiadaczy i sympatyków - dawaj sympatyka :laugh:

pyra na[pisz co z tymi koszulkami - konkrety ok

temat racze załatwiać indywidualnie, chyba że w Ślesinie zrobimy zamówienie zbiorowe (np z ksywką)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypominam, msza w Imielnie jest o 12.00, wyjazd w sobotę rano ok 10,30 (powrót pewnie gdzieś ok 16-17)

 

Renia przylecicie w piątek, to sie ogrzejecie ew wysuszycie. Śniegu nie będzie (chyba) :cool:

Wczoraj nawinąłem kilka mil z przepisową prędkością spoko , spoko. Można latać :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...