Skocz do zawartości

KTM


Rekomendowane odpowiedzi

siema wszystkim :)

byłem dziś oglądać (z zamiarem kupna) KTM SX 250 99' (podobno)

link: http://www.allegro.pl/item383181372_ktm_250_sx.html

Motorek jest za 6tys.

po wyliczeniu gościowi tego ze naprawa będzie kosztować +/- 2 tys spuścił mi na 5tys,

i teraz sie zastanawiam (czy opłaca się brać...?)

zawieszenie przód tył do roboty, kierownica krzywa, klocki przód do wymiany, łożyska w główce ramy,

no i najbardziej niepokojące szeleszczenie silnika na wolnych obrotach... jak by jakieś łożysko, a na dodatek podobno miał zmieniany tylko tłok... bez rozpoławiania silnika, więc sobie liczyłem tak wszystko w najgorszym wypadku. (choć może sie jeszcze coś okazać), do tego motor nie ma wolnych obrotów, ale to może tylko kwestia regulacji, lub np. brudny filtr powietrza, bo taki trochę czarny był i mokry z jakiegoś oleju) :icon_idea:

ale chciał bym was zapytać od którego roku SX wychodziły z hydraulicznym sprzęgłem?

kolega w EXC 200 98' i ma hydrauliczne,

podejrzewamy ze może to być 97?

nr ramy który mi podał: VBKMX1200WM316188

słyszałem, że w KTM któraś cyfra to rok produkcji (10?)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz nieche mi sie wierzyc ze ktos sprzedaje dobre moto , za bezcen i w dodatku po remonccie

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TA CR jest spoko . oglądałem ją , SILNIK igła nic nie stuka ani nic :) Wszystko OK Z pewnością moto jest po remoncie ;)

 

Ja bym ci ją polecił ;)

 

Ja jej niestety nie kupiłem bo koleś nie chciał spuścić z ceny xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleś od hondy nie odpowiada na maila ani na wiadomości na gg, a telefonu nie podał na aukcji;/

a ja potrzebuje moto... (wakacje..) :buttrock:,

koleś od KTM spuścił mi przed chwilą cenę do 4500, tzn sam taką zaproponowałem i sie zgodził,

boje się tego KTM, o ten amortyzator z tyłu, że regeneracja nie wyjdzie i będę w DU***... ale będą wybierał chyba między tą CR-ę a Katem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha

mam gdzieś tego KTM,

dzwoniłem do tej firmy co mi podałeś, jeżeli jest urwane coś tam przy amortyzatorze, jakaś tulejka czy coś to trzeba ją nowa kupić, a nowa ponad 1tys zł. bo w tych rocznikach był tam jakiś "defekt" i sama regeneracja nie pomoże, tzn nie zrobi jej po prostu.

jednak zajmę się tą CR :buttrock:

pzdr.

 

a jeszce jedno pytanie

http://allegro.pl/item389289805_zawieszeni...tm_lc4_sxc.html

pasowało by to do tego SX ?

Edytowane przez lon_91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...